Zachęcamy do udziału w emocjonującej zabawie polegającej na przewidywaniu wyników fazy pucharowej NHL. Każdy ma swoją teorię na temat rozstrzygnięć play-offów, a ten konkurs daje szansę porównania swoich typów z innymi i potencjalnie udowodnienie swojej wiedzy i wyczucia. Konkurs Bracket Challenge, zainicjowany przez oficjalną stronę NHL, został dostosowany dla polskich fanów, włącznie z lokalnymi rozgrywkami i nagrodami. Zachęcamy do typowania i dzielenia się swoimi typami!

NHL w Salt Lake / Utah tuż tuż. Oto, jak mogą się nazywać

Jak dołączyć do ligi Bracket Challenge NHL?

Proces jest prosty. Zaloguj się na stronie bracketchallenge.nhl.com używając swojego konta na NHL.com. Jeśli nie masz konta, możesz je założyć tutaj. Następnie, znajdź naszą ligę, korzystając z linku lub opcji wyszukiwania (NHLwPL pisane bez spacji) – w razie problemów podajemy pełny adres: https://bracketchallenge.nhl.com/en/leagues/33910, i dołącz do ligi klikając “add to my leagues” lub “Create Bracket”. Możliwa jest też opcja utworzenia nowej drabinki od razu po dołączeniu.

Jak grać?

Po zarejestrowaniu się w naszej lidze, ułóż swoją drabinkę play-off, typując wyniki wszystkich meczów fazy pucharowej. Ważne, aby zrobić to przed godziną 23 w sobotę 20 kwietnia, kiedy to rozpoczynają się play-offy.

Typy są graficznie przedstawiane na planszy, gdzie decydujesz, kto wygra z kim i w ilu meczach. Za każdy poprawny typ otrzymasz punkty:

10 punktów za każdego poprawnie wytypowanego zwycięzcę 1. rundy,
25 punktów za zwycięzcę 2. rundy,
50 punktów za zwycięzcę konferencji,
100 punktów za wytypowanie zwycięzcy Pucharu Stanleya.

Dodatkowe punkty można zdobyć za precyzyjne przewidzenie liczby meczów w danej parze 1. rundy. W przypadku remisu decyduje liczba bramek zdobytych w finale.

Nagrody

W tym roku można wygrać bokserki z logo klubów NHL o wartości około 80 zł. Osoby, które nie mają jeszcze abonamentu, mogą zdobyć miesięczny dostęp do serwisu. Jeśli zwycięży któryś z redaktorów NHL w PL, nagrody otrzymają kolejne osoby w rankingu.

NHL bokserki
NHL bokserki

Wszystko jasne? Jeśli nie, pytaj w komentarzach. Powodzenia może to właśnie Ty okażesz się najlepszym typującym fanem NHL w Polsce! Pamiętaj, aby podpisywać swoje drabinki swoim nazwiskiem lub pseudonimem, aby ułatwić weryfikację zwycięzcy.

3 KOMENTARZE

 1. Zrobione. A swoją drogą ciekawie się ułożyły grafiki na tych bokserkach Filadelfia na samym środku, a Edmonton poniżej 😀

   
  • Nie zdradzam celowo co jest z tyłu majtasków. Ale przyznaj że atrakcyjna nagroda – tylko w tych bokserkach można się komfortowo podrapać po Flyersie 😉

    
   • Dobrze, że Canucks są z przodu w neutralnym miejscu. A z tyłu to pewnie znalazło się miejsce dla Toronto 😀

     

Comments are closed.