FAQ – PYTANIA

FAQ

Dlaczego dostęp do strony jest płatny?

NHL w PL to miejsce naszej pracy. Większość artykułów powstaje w czasie 1-3 godziny, inne wymagają nawet kilkugodzinnego nakładu myśli i researchu. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. Kilkanaście złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena. Więcej każdy z nas wydaje na pizze lub paczkę papierosów. Jak każda gazeta musimy pobierać opłaty, aby funkcjonować.

Potraktuj to też jak inwestycję. Nie chcemy podzielić losu wielu podobnych fachowych miejsc w sieci, które „umarły” z powodu stagnacji i braku motywacji do pisania. Jeśli zaglądasz do nas regularnie, lub po prostu wpadasz czasami poczytać i umilamy ci czas – doceń to swoim wkładem finansowym. Pomożesz utrzymać najlepszy serwis o NHL w Polsce.

Dlaczego miałbym płacić za coś, co jest dostępne za darmo w innych miejscach?

Tak się składa, że tego co prezentujemy nie ma w innym miejscu polskiego internetu, a często przedstawiamy poglądy i opisy niedostępne nawet w amerykańskich serwisach. Nie myl naszej działalności z portalami informacyjnymi. My nie podajemy suchych faktów i wyników, lecz je interpretujemy omawiamy i analizujemy. Wybieramy najciekawsze tematy i staramy się być różnorodni. Nie ma u nas cenzury i nie boimy się odważnych tez oraz trudnych zagadnień.

Jakie są opcje abonamentu?

Miesięczny (dostęp na 30 dni): 17 zł

3-miesięczny (dostęp na 90 dni): 45 zł

6-miesięczny (dostęp na 180 dni): 84 zł

Po wykupieniu abonamentu dostępne są wszystkie teksty znajdujące się na NHLw.pl, łącznie z całym archiwum.

Jak kupić dostęp?

1. Wybieramy jedną z opcji abonamentu.

2. Po kliknięciu „Kup teraz” pojawia się formularz zamówienia z informacją o cenie pakietu. Aby dokonać zamówienia należy wpisać swój e-mail i kliknąć przycisk „złóż zamówienie”.

3. Na podany adres e-mail zostanie wysłany mail zawierający dane do logowania. Proces przejmie i pokieruje do kolejnych kroków system płatności elektronicznych Dotpay – Przelewy 24.

4. Po dokonaniu płatności dostęp do treści zostanie odblokowany (zostanie wysłany mail z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia).

5. Wystarczy się zalogować poprzez link wysłany w mailu lub na w okienku u góry strony.

Istnieje możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym. W tym celu proszę wykonać przelew na konto:

NHL W PL

Mbank: 32 1140 2004 0000 3102 8289 6261
IBAN: PL32114020040000310282896261
SWIFT: BREXPLPWXXX

W tytule należy podać wybrany abonament i adres e-mail. Jak tylko otrzymamy pieniądze, uaktywnimy konto. Można to przyspieszyć przesyłając nam potwierdzenie przelewu na re******@nh**.pl

Jak zmienić hasło i avatar?

Po zalogowaniu, w sekcji znajdującej się na szycie panelu z prawej strony należy najechać na „Witaj,…” i kliknąć na „Edycja profilu”. Tam istnieje możliwość podpisu, który będzie pojawiał się w komentarzach. Wystarczy uzupełnić swoje dane i wybrać „Przedstawiaj mnie jako”.

Do logowania zawsze używamy adresu e-mail. Można jednak zmienić hasło.

Będąc na stronie „edycji profilu” możesz także dodać zdjęcie i ustawić swój avatar.

Czy strona jest dostępna w wersji mobilnej?

Tak, jesteśmy pod tym samym adresem, czyli wystarczy w swojej komórce wpisać nhlw.pl. W przyszłości chcemy wydać swoją aplikację, aby dostęp do nowości na portalu był jeszcze wygodniejszy na urządzeniach mobile. Na mobile możesz się zalogować klikając w jeden lub drugi przycisk (sign in lub zaloguj się) i podać swoje dane. Możesz też się zarejestrować nie mając jeszcze konta (przez join lub zaloguj się -> zarejestruj się):

Codziennie muszę się logować i w kółko wpisywać te skomplikowane rzeczy?

Otóż nie ma takiej potrzeby. Korzystając z podstrony ZALOGUJ SIĘ dostępnej w głównym menu, możesz zahaczyć opcję ZAPAMIĘTAJ i cieszyć się trwałym dostępem bez potrzeby kolejnego logowania na danym nośniku!

Czy będą teksty za darmo?

Tak. Niektóre teksty są dostępne bez opłaty. Chcemy zachęcać nowych czytelników do wykupienia pełnej wersji, ale szanujemy też opłaty wniesione przez naszych stałych użytkowników. Za darmo dostępne będzie tylko 5-10% portalu. Wszystkie darmowe teksty znajdziesz tutaj.

Jeszcze raz, dlaczego dostęp do portalu jest płatny?

Chcemy pisać o NHL zawodowo i profesjonalnie Aby to robić musimy poświęcać temu czas, który normalnie dajemy naszej pracy zarobkowej lub rodzinie. Uważamy że to co robimy na NHL w PL jest dla wielu osób warte podyktowanej ceny i będziemy czuć się zaszczyceni jeśli też tak uznasz. Ten krok był konieczny, byśmy mogli lepiej wykonywać swoją pracę.

Czego mogę oczekiwać od was w przyszłości?

Robimy wszystko by strona była jeszcze lepsza. Wprowadziliśmy zmiany wizualne i te w treści. Inwestujemy w stronę. Wraz ze wzrostem użytkowników zmieniamy serwery na szybsze (już dwukrotnie), kupujemy nagrody, które będziesz mógł później wygrać w naszych konkursach, organizujemy zloty fanów NHL.

Chcesz zadać inne pytanie? Napisz na adres redakcji: re******@nh**.pl lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego Facebooka.