Zachęcamy do zarejestrowania się z poniższego linku do bukmachera BetX, by spróbować swoich sił w typowaniu wyników NHL. Do waszej dyspozycji podwojenie pierwszej wpłaty! Razem z wami będziemy się starać „rozpracować” ligę i dostarczać jakościowych typów. Pamiętaj, że poniższe typy to tylko propozycja i zabawa, ważne jest by grać odpowiedzialnie. Ty decydujesz.

Propozycje naszych typów wraz z analizą:

Pewniaki

St. Louis Blues – Colorado Avalanche -> wygrana Avalanche w regulaminowym czasie
Kurs: 1.68

  • Avalanche byli najlepszą ekipą sezonu zasadniczego, naturalne jest, że przy stanie 3-0 będą chcieli też jako pierwsi przebrnąć przez pierwszą rundę. Poziom motywacji tutaj nie spadnie
  • Blues w całej historii NIGDY nie wygrali meczu w serii play-off, gdy przegrywali w niej 0-3. Słowem, zawsze gdy tak było, odpadali z rywalizacji.
  • Bez kontuzjowanych Justina Faulka i Vince’a Dunna trudno szukać optymizmu i poprawy w grze defensywnej St. Louis. Nie pomoże też ewentualna absencja Roberta Bortuzzo.

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers -> Connor McDavid zdobędzie dwa punkty lub więcej
Kurs: 1.90

Jakimś sposobem Connor McDavid pozostaje bez punktu w tegorocznych play-offach. Kat rywali i lider Nafciarzy w sezonie zasadniczym nie zdobył ani jednego oczka w fazie pucharowej. Niewątpliwie jego potencjał jest większy i wynosi co najmniej punkt na mecz, wszak to najskuteczniejszy zawodnik rundy regularnej i według 90% opinii ekspertów najlepszy gracz świata. Warto postawić, że w meczu numer trzy tej rywalizacji, McD zdobędzie nie tylko jeden, a co najmniej dwa punkty.

Ryzykanty

Nashville Predators – Carolina Hurricanes -> zwycięstwo Hurricanes i liczba goli mniej niż 5.5
Kurs: 3.35

Możliwości bramkarzy obu drużyn są dużo wyższe aniżeli liczba przepuszczonych przez nich goli w tej serii. Liczba bramek powinna równać ku dołowi już w najbliższym mecz, tak samo jak liczba kar po stronie Caroliny. To naturalna reakcja po dwóch z rzędu meczach z nadmiarem wykluczeń (po siedem w każdym). Faworyt wygra, a liczba goli może oscylować podobnie jak w meczu numer dwa, około 2/3/4 łącznie.

Washington Capitals – Boston Bruins -> zwycięstwo Capitals w regulaminowym czasie
Kurs: 2.85

Trzy z rzędu porażki Capitals nie napawają oczywiście optymizmem, ale poprzedni mecz mógł się ułożyć dla Waszyngtonu inaczej. Zmarnował on jednak dwie szansę w przewadze liczebnej na starcie meczu. Jeśli tego błędu Stołeczni nie powtórzą i znów wejdą w spotkanie mocno, mają realne szansę na sukces. Zwycięstwo w czasie regulaminowym Waszyngtonu jeszcze nie miało miejsca w tej serii, która uchodziła za jedną z najbardziej wyrównanych przed jej rozpoczęciem. Czas na takie rozwiązanie.

Długoterminowe

Edmonton Oilers wygrają serię z Winnipeg Jets 4-2 (obecny stan 0-2)
Kurs: 10,5

Typowałem sweep na korzyść Nafciarzy przed serią, doceniam klasę Odrzutowców, ale nadal nie wycofuje się z typu. Po tym kursie warto spróbować, nawet za drobne 🙂

Wszystkie powyższe propozycję możecie znaleźć i zagrać w ofercie sponsora naszego serwisu, firmy BetX:

https://ebetx.link/140,7777-link-nhl