Większość bukmacherów na polskim rynku oferuje zakłady na hokej na lodzie, a w tym również NHL. Kto ma w tym momencie najlepszą ofertę? Jakie typy są dostępne u poszczególnych bukmacherów?

Ranking bukmacherów na hokej na lodzie

Hokej na lodzie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin, jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich. Popularność tej dyscypliny sportu związana jest przede wszystkim z rozgrywkami na krajowym podwórku, ale także amerykańsko-kanadyjską ligą NHL. W naszym kraju nie brakuje kibiców, a także typerów, którzy regularnie zarywają nocki, aby oglądać kolejne mecze swoich ulubionych zespołów.

Obecnie na polskim rynku znajduje się już ponad 20 firm, które uzyskało licencję na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych. Tym samym konkurencja jest naprawdę solidna, a bukmacherzy rywalizują ze sobą na podstawie kursów oferty powitalnej, a także liczby dostępnych zakładów. Jak wygląda sytuacja w przypadku obstawiania NHL? Przygotowaliśmy specjalny ranking bukmacherów, który pozwoli ci ocenić sytuację na rynku.

  • Na pierwszej pozycji po ostatnim sezonie uplasowała się firma Superbet. Rumuński operator od kilku lat działa w kanale online, jednak trzeba przyznać, że robi to znakomicie. Na przestrzeni ostatniego sezonu to właśnie u tego bukmachera było dostępne najwięcej promocji okolicznościowych pod mecze NHL, a oferta zakładów była topowa. Superbet miał również jedne z najwyższych kursów, jeśli chodzi o porównanie konkretnych rynków. Na każde spotkanie hokejowe, czy to w Polsce, czy w NHL dostępne było przynajmniej kilkadziesiąt zakładów, co również potwierdza, że analitycy pracujący w Superbet, którzy odpowiadają za ofertę na hokej na lodzie, stanęli na wysokości zadania.
  • Głównym konkurentem bukmachera Superbet w rankingu była Fortuna. Jest to operator, który przez wiele lat dzierżył pierwszą pozycję, jeśli chodzi o najlepszą ofertę pod hokej na lodzie. Fortuna to bukmacher, który mocno działa na rynkach, w Czechach oraz Słowacji, a tam hokej na lodzie jest jeszcze bardziej popularny niż w naszym kraju.

Tak naprawdę w naszym rankingu bukmacherów zdecydowaliśmy się wyróżnić tylko tych 2 operatorów, ponieważ reszta wyraźnie odstawała, jeśli chodzi o wysokość kursów, a także ofertę zakładów. A Wy, u którego z bukmacherów najbardziej lubicie obstawiać hokej?

Atuty bukmachera Superbet

Bukmacher Superbet zajął pierwszą pozycję w naszym rankingu, również ze względu na dodatkowe działania. W ofercie tego operatora znajduje się kompletna oferta powitalna, składająca się z 3 najważniejszych bonusów na polskim rynku. Oprócz tego kursy dostępne do obstawiania hokeja na lodzie są zdecydowanie jednymi z najwyższych na rynku. Na zakończenie warto wspomnieć także o konkretnym atucie, jakim są promocje dla stałych klientów. Większość operatorów na polskim rynku w tym momencie dba przede wszystkim o pozyskanie nowych graczy, a Superbet to firma, która zyskuje uznanie graczy, ponieważ nawet bardziej troszczy się o klientów, którzy mają już konta. Liczba promocji okolicznościowych robi wrażenie, a dodatkowym atutem jest to, że w niektórych z nich nie trzeba nawet wpłacać własnych środków pieniężnych, aby wziąć udział w specjalnej kampanii.

Jeśli Superbet będzie rozwijać się w podobnym tempie w najbliższych latach, to nie ma wątpliwości, że wkrótce zdominuje wszelkie rankingi bukmacherów pod większość dyscyplin. Już teraz analizując opinię poszczególnych graczy, nie ma wątpliwości, że jest to najlepszy bukmacher w naszym kraju.

Przeczytaj najnowszy felieton na temat NHL!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.