Dla tych, którzy nie zdążyli dołączyć do grona elitarnej ligi przypominamy zasady tutaj – będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Półmetek marca

Mniejsza skuteczność wytypowanych prawidłowych spotkań niżeli w kolejce sprzed tygodnia. Lider Kamil Zyzak pozostaje bez zmian, a tabela jak zwykle rozjeżdża się punktowo. Do pierwszej trójki wskakują DetSuc oraz tottino010. Dziewięciu graczy przekroczyło barierę 20 oczek bądź znajduje się na linii tejże punktacji. W drugiej kolejce marca dziesięciu graczy zostało nominowanych do miana gracza kolejki, oto zestawienie:

Gracze kolejki

Najwięcej trafień: DetSuc, mateuszles, tottino – 12 trafień.

1×2: lan, Marley, mateuszles, Orionidus, tottino – 6 trafień.

Over-under: albin66, DetSuc – 7 trafień.

Widzimy się w czwartek wraz ze spotkaniami na 3 kolejkę ligową!

Tabela po 2 kolejce marca


M. – meczy (kolejek) wytypowanych
Pkt. – punkty razem
1×2 – punkty zdobyte w wytypowaniu rezultatu w regulaminowym czasie gry
ou. – punkty zdobyte w wytypowaniu łącznej liczby bramek w regulaminowym czasie gry
gk. – gracz kolejki (dotyczy gracza, który wytypował największą liczbę prawidłowych typów w danej kolejce – dotyczy zarówno 1×2, jak i OU!)

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres re******@nh**.pl

Typy graczy

 

3 KOMENTARZE

Comments are closed.