Witaj w temacie organizacyjnym Typera NHL w PL. W tym miejscu znajdziesz aktualne wyniki typowania, zapoznasz się z regulaminem i przeczytasz komunikaty od prowadzących konkurs.

Będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Klikając tutaj zapoznasz się z regulaminem.

Spotkania do typowania: szukaj na stronie głównej w wiadomościach z racji systemu play-off!

 

Typujemy w komentarzu podając rezultat w regulaminowym czasie gry (1, X, 2) oraz liczbę goli w regulaminowym czasie gry Under-Over 5.5 (powyżej lub poniżej 5.5 trafień). 

Dodatkowe informacje

 • w przypadku remisu o zwycięstwie w pojedynku decyduje skuteczność trafień w 1×2. (licząc od pierwszych spotkań do ostatnich, gracz który trafił więcej spotkań w 1×2 od numeru 1, ten wygrywa dogrywkę). Od III serii spotkań 1/8 kolejno w OU.
 • gramy do 3 zwycięstw

 

16-stu najlepszych typerów w play-off:

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres redakcja@nhlw.pl

Typy graczy – Finał – IV mecz

Typy graczy – Finał – III mecz

 

Typy graczy – Finał – II mecz

 

Typy graczy – Finał – I mecz

3 KOMENTARZE

  • Ta gwiazdka zeszła w dół z pozycji Jimmy podczas zrzutu ekranu, dziwne. Gdy spojrzysz na pozycje nr 5 dzieje się podobnie. Oznacza to, że trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Na marginesie, życzę wygranej play-off! jako, że mnie ograłeś “)

    
   • aha .. to teraz wszystko jasne, bo już myślałem że coś przegapiłem.

    Co do samej gry, to ja jadę na farcie i to nie małym. Z Tobą miałem chyba 2 remisy i decydowały 1×2, z Cisem też chyba 2 więc ogólnie widać że mogło być odwrotnie. Ale ogólnie cieszę się tą zabawą, fajne urozmaicenie obok fantasy 🙂