Dla tych, którzy nie zdążyli dołączyć do grona elitarnej ligi przypominamy zasady tutaj – będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Luty bez rozstrzygnięć!

Dogrywka staje się elementem niezbędnym do wyłonienia zwycięzcy miesiąca luty. Jimmy Washington odrabia stratę i wyrównuje punktację z liderem Kazope! Obydwaj panowie nie drgnęli ze swoich lokat w minionej potyczce ligowej.

Dodatkowe starcie rozegrane zostanie również o pozycję numer trzy. Rzutem na taśmę awansuje Orionidus oraz mariusz.magdziorz, ustąpić musiał marian11, lecz i on liczyć będzie się w walce o trzecią lokatę. W dotychczasowych rozgrywkach ligi typera nie potrzebowaliśmy jeszcze tylu dogrywek – tym bardziej emocjonujący jest zaistniała sytuacja. Cała piątka typerów o swoje lokaty zawalczy równocześnie z 1. kolejką ligową marca.

Miniony weekend był świetny w kwestii średniej liczby trafień. Aż dziewięć gwiazdek gracza kolejki przyklejonych zostało do ligowej tabeli.

Gracze kolejki

Najwięcej trafień: mariusz.magdziorz, lan, blazejak.piotr, Jimmy Washington, tottino010 – 13 trafień.

1×2: gregorian89 – 8 trafień.

Over-under: j.gruszkiewicz, lan, Jimmy Washington – 8 trafień.

Spotykamy się w czwartek, nie tylko z nowym miesiącem ligowym i dogrywką, ale i nową tabelą wszech czasów!

Tabela miesiąca luty 2018


M. – meczy (kolejek) wytypowanych
Pkt. – punkty razem
1×2 – punkty zdobyte w wytypowaniu rezultatu w regulaminowym czasie gry
ou. – punkty zdobyte w wytypowaniu łącznej liczby bramek w regulaminowym czasie gry
gk. – gracz kolejki (dotyczy gracza, który wytypował największą liczbę prawidłowych typów w danej kolejce – dotyczy zarówno 1×2, jak i OU!)

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres redakcja@nhlw.pl

Typy graczy