Dla tych, którzy nie zdążyli dołączyć do grona elitarnej ligi przypominamy zasady tutaj – będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Kazope w drodze po tytuł

Niezmienny lider Kazope powalczy o gracza kolejki miesiąca luty. W swoim dorobku ma dwa oczka więcej od goniących Jimmy Washington oraz Depeszowiec_20. Ten drugi wskoczył na podium z dziesiątego miejsca. Reszta roszad dokonana została do miejsca szóstego. Łącznie przyznano siedem gwiazdek wyróżniających graczy kolejki. Na miano zasługuje Depeszowiec_20, który zgarnął podwójną gwiazdkę.

Gracze kolejki

Najwięcej trafień: Sanczo, Depeszowiec_20 – 12 trafień.

1×2: Sanczo – 6 trafień.

Over-under: Jokerit, j.gruszkiewicz, GuziQ, Depeszowiec_20 – 7 trafień.

Do usłyszenia w czwartek!

Tabela po 3 kolejce lutego


M. – meczy (kolejek) wytypowanych
Pkt. – punkty razem
1×2 – punkty zdobyte w wytypowaniu rezultatu w regulaminowym czasie gry
ou. – punkty zdobyte w wytypowaniu łącznej liczby bramek w regulaminowym czasie gry
gk. – gracz kolejki (dotyczy gracza, który wytypował największą liczbę prawidłowych typów w danej kolejce – dotyczy zarówno 1×2, jak i OU!)

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres re******@nh**.pl

Typy graczy