Dla tych, którzy nie zdążyli dołączyć do grona elitarnej ligi przypominamy zasady tutaj – będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Grudzień dla Orionidusa!

Orionidus z przewagą dwóch oczek wygrywa ligę typera miesiąca grudzień! Jako jedyny z czuba tabeli zachował swoją poprzednią lokatę podczas gdy reszta popłynęła w dół. Na dalszą rotację czasu już nie ma, bowiem był to ostatni weekend grudnia. Dla owego typera to pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Tuż za nim na podium rozgrywki miesiąca zakończyli daniel11marian11 oraz GuziQ – pomiędzy dwoma ostatnimi przeprowadzona zostanie dogrywka (czwartek). Niższe lokaty równorzędnie ułożyły się z dorobkiem 50 oczek. Pierwszej trójce serdecznie gratulujemy!

Liderzy rozgrywek

Wygrany bez abonamentu

Najwyżej sklasyfikowanym użytkownikiem, który nie ma abonamentu, a więc grał o dostęp do portalu (na 30 dni) jest Depeszowiec_20. Dostęp zostanie włączony jeszcze dzisiaj – przypominam, że tak nabyty dostęp nie upoważnia do gry o nagrody rzeczowe w grudniowej edycji. Możesz jednak kupić abonament i liczyć się w starciu o nasze główne nagrody – my dodamy ci zaś 30 dni gratis (Twoją wygraną). Zachęcamy, bo jak widać regularnie jesteś w czołówce.

Gracze kolejki

Najwięcej trafień:  Ajayinho – 15 trafień.

1×2: Ajayinho – 7 trafień.

Over-under: Gregorkings, Ajayinho – 8 trafień.

Do gry wracamy w czwartek w nowym rozdaniu miesiąca. Pojawi się także zaktualizowana tabela wszech czasów. Udanego roku w rozgrywkach NHL!

Tabela grudnia


M. – meczy (kolejek) wytypowanych
Pkt. – punkty razem
1×2 – punkty zdobyte w wytypowaniu rezultatu w regulaminowym czasie gry
ou. – punkty zdobyte w wytypowaniu łącznej liczby bramek w regulaminowym czasie gry
gk. – gracz kolejki (dotyczy gracza, który wytypował największą liczbę prawidłowych typów w danej kolejce – dotyczy zarówno 1×2, jak i OU!)

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres redakcja@nhlw.pl

Typy graczy

 

17 KOMENTARZE

  1. Witam, nie wiem dlaczego mój komentarz został ominięty przy podliczaniu tej kolejki, ale chętnie pomogę.
    15 trafień (7 wyniki, 8 o/u) – czyli gracz kolejki.
    A poza tym, gratulacje dla zwycięscy miesiąca i życzę wszystkim Wspaniałego 2018r.
    Liczę, że dostanę odpowiedź dlaczego moje typy zostały pominięte.