Przedstawiamy pierwszą część znakomitych materiałów filmowych o NHL ukazujących się co roku przed Winter Classic, czyli meczem na otwartym stadionie będącym jednym z flagowych eventów ligi.

Zamów teraz Kwartalnik o NHL – numer pierwszy – 23/24

Pierwszy odcinek wprowadzający atmosferę Winter Classic 2024, gdy najnowsze kluby NHL przygotowują się do starcia w specjalnym wydarzeniu ligi, wtedy odległe o trzy tygodnie. Trener Kraken Dave Hakstol i napastnik Yanni Gourde obmyślają strategię, jak wygrać u siebie, podczas gdy kamery śledzą podekscytowanego Rykera Evansa, który debiutuje w NHL, a jego rodzina kibicuje z trybun. Panujący mistrzowie Golden Knights cieszą się dwoma meczami na wyjeździe ze specjalnymi gośćmi – swoimi ojcami. Trener Bruce Cassidy, kapitan Mark Stone oraz napastnicy Jonathan Marchessault i Keegan Kolesar są podpięci do mikrofonu i dają niepublikowane nigdzie wcześniej wywiady nagrywane przez cały dzień meczowy.

W tym sezonie „Road To The NHL Winter Classic” składa się z czterech odcinków wideo. Serial wprowadzono po raz pierwszy w 2010 roku, i stał się ulubioną serię dla fanów hokeja, oferując wciągające historie i nieograniczony dostęp do drużyn, które zmierzą się na świeżym powietrzu w bardzo szczególnym wydarzeniu. Nigdzie indziej ani wcześniej niepublikowane materiały, których szczegóły dotychczasowe istnienie utrzymane było w tajemnicy. Tegoroczna seria jest produkowana przez Radan Films we współpracy z NHL Productions. Steve Mayer i Steve Stern są producentami wykonawczymi serialu. Narratorem serialu jest aktor Morgan Spector.