Siemano, tu redakcja NHL w PL! Miło nam poinformować o ważnym wydarzeniu – organizacji naszego kolejnego zlotu, spotkania fanów najlepszej ligi świata połączonego z oglądaniem kilku spotkań naszej ukochanej NHL! To będzie już nasza piąta tego typu impreza, choć dopiero pierwsza po mniej spokojnych czasach. Po raz ostatni widzieliśmy sie w 2019 roku. Teraz pora na ponowne spotkanie NHL – owych maniaków.

KIEDY? GDZIE? JAK?

Termin to wieczór i noc z 14 na 15 października (sobota/niedziela), tego dnia bardzo sprzyjać nam będzie ramówka spotkań w NHL. Jest bogato i jeśli dobrze pójdzie będziemy mogli zobaczyć nawet 4-5 spotkań wspólnie. Oto co dzieje się wtedy w lidze:

NHL terminarz 14 października
NHL terminarz 14 października

Lokalem który nas ugości jest krakowski Pub 442 Sport. Będziemy mieć do dyspozycji salę i duży telewizor na którym bez problemu skorzystamy ze streamów NHL. Adres pod jaki musicie się stawić to: Świętego Tomasza 20, Kraków. Wstępna godzina spotkania tam – 18:00 – siedzimy dopóki nas nie wyproszą, postaramy się aby to nie nastąpiło przed godziną 5 ale do tego potrzebna będzie aktywność na barze 🙂 czyli zamówienia. Plusem miejsca jest duża ilość piw kraftowych, łatwy dostęp do gastro, no i fakt że nikt nam nie będzie przeszkadzał. Tylko my i NHL.

Jak już wspomniałem mamy za sobą organizacje tego typu imprez, odbywały się w Krakowie, Warszawie i Pradze, zaliczamy je do bardzo udanych. Jeśli wahasz się i obawiasz czy odnajdziesz się w naszym gronie to… skończ się wahać, zapisz się i przyjdź. Zawsze było nas od 40 do 60 osób, zawsze w pozytywnej wesołej atmosferze.

Kup papierowy Skarb Fana NHL na sezon 2023/24!

Na zlocie zorganizowane będą konkursy – granie na konsoli w NHL 22 oraz quizy. Będzie można kupić najnowszy Skarb Fana. Po wejściu do baru zapytajcie kogokolwiek z obsługi o ludzi od NHL i pokierują was w odpowiednie miejsce. Weźcie ze sobą barwy klubowe waszych ulubionych drużyn. Zróbmy mega klimat! Liczba miejsc jest ograniczona, pub nie jest z gumy. Sądzimy, że 40-50 osób to maks, a więc ruszamy z zapisami.

ZAPISY:

By zgłosić się na zlot i mieć zaklepane miejsce w pubie przed tv z innymi maniakami na sali, należy wypełnić krótki formularz. Prosimy w nim o minimalne, ale prawdziwe dane: imię, nazwisko i adres e-mail. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków = nieważna rezerwacja. Dane zostaną wykorzystane jedynie w celach organizacyjnych tego konkretnego wydarzenia. Oczywiście wypełniając poniższy formularz zgadzacie się z tym całym RODO i tak dalej i tak dalej, jak się nie zgadzasz zamknij przeglądarkę.

Jeśli zapisałeś się na listę – dodaj się też jako uczestnik wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/276242461908181/

UWAGA! Prosimy o zapisywanie się osób tylko pewnych udziału, jeśli nie masz przekonania lub nie wiesz czy dasz radę nie zajmuj miejsca innym. To samo tyczy się tych, którzy już są zapisani – jeśli wiesz, że Cię jednak nie będzie, daj nam znać!