Dobre wieści w sprawie transmisji NHL w Viaplay. W ramówce NENT pojawia się coraz więcej szczegółów na temat meczów najlepszej ligi świata. Dowiedzieliśmy się już kto będzie komentował pierwszy – historyczny z tego punktu widzenia – mecz sezonu zasadniczego w języku polskim. Do tej roli wybrano Piotra Chłystka, doskonale znanego polskim widzom z transmisji w TVP Sport. Spotkaniem, któremu zostanie dodana polska otoczka, będzie starcie Pittsburgh Penguins z Tampa Bay Lightning. Mecz rozpocznie się o 1:05, ale już od 00:30 będzie studio przedmeczowe.

Zamów “papierowy” Skarb Fana NHL na sezon 2021/22!

Według naszych nieoficjalnych informacji Viaplay chce pokazywać z polskojęzyczną obsługą 2-3 mecze tygodniowo w rundzie regularnej. Docelowo pracować ma przy nich 4-5 osób na stanowiskach komentator-ekspert. Większe wydarzenia, jak Mecz Gwiazd, Play-offy, Finały, specjalne spotkania typu Winter Classic – mogą doczekać się oddzielnego przedmeczowego studia i materiałów dodatkowych w języku polskim.

13 KOMENTARZE

 1. Pytanie ile czasu jest dostępny mecz? Jeśli tylko na żywo to ja nawet nie biorę ten miesiąc darmowy. Rodzina praca już nie jestem nastolatkiem aby po nocach mecze oglądać. Jedyny plus to cena. U nas mało kto miał NHL tv bo to była cena zaporowa. Ja mam NFL i NBA to o tak NHL była najdroższa jakby nie wiem co to było a strona najsłabsza.

   
  • To skomplikowane, bo Amerykanie to cwane lisy.

   Nie ma zakazu wykupienia usługi NHL.tv, płatność zrealizujesz za usługę normalnie.

   Jednak w momencie – chęci skorzystania z niej dostaniesz informacje o Blackout.

   Formalnie usługę kupić możesz – ale korzystać na terenie PL z polskiego IP już nie.

   Jeśli wystąpisz o zwrot środków z tego tytułu nie powinni robić problemu, ale jak widać cała operacja mija się z celem.

    
 2. Moje subiektywne, pierwsze spostrzeżenia po meczu Tampy z odtworzenia :
  jakość transmisji dobra zdecydowanie lepsza od przedsezonowych
  studio przedmeczowe fajne
  transmisja pod koniec drugiej tercji zawisła i to nie z winy mojego neta (przeskoczyłem na skrót nhl.tv potem końcówkę obejrzałem)
  na nhl.tv skróty na razie dostępne bardzo bym chciał aby tak było przez cały sezon (całe mecze nie)