Specjalność dnia: Strzela tak, jak tylko on potrafi

__________________________________

Aby czytać dalej

Wybierz jedną z opcji abonamentu i ciesz się nieograniczonym dostępem do serwisu. NHL w PL to miejsce naszej pracy. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. 10 złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena.

Możesz nam zaufać! Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku markami jak TVP, czy wydawnictwo SQN, a o naszej rzetelności i bezpieczeństwie całego procesu świadczą już setki sprzedanych przez nas abonamentów. Płatność jest prosta i intuicyjna ale w razie wątpliwości w FAQ zobaczysz jak wygląda proces zakupu. Zapraszamy do działu z darmowymi artykułami gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto w nas zainwestować.

Istnieje możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym. W tym celu proszę wykonać przelew na konto:

NHL W PL
Idea Bank: 84195000012006351270730001

W tytule należy podać wybrany abonament i adres e-mail. Jak tylko otrzymamy pieniądze, uaktywnimy konto. Można to przyspieszyć przesyłając nam potwierdzenie przelewu na re******@nh**.pl

Anuluj

Bzudra dnia: Władze prowincji mówią „NIE”

4 KOMENTARZE

1. A jednak warto mieć w swoich szeregach bramkarza, który sam potrafi wygrać mecz. Corey Crawford by tego nie zrobił 😀
    Przebieg gry kompletnie inny od pierwszego meczu: Montréal atakował, Tampa się (nieudolnie) broniła. Bramki totalnie z dupy, uwłaczające klasie zarówno Price’a, jak i Wasiliewskiego (jedynie gol Colemana padł, ,,bo akcja była dobra”, a nie dlatego, że ktoś popełnił ,,wielbłąda”).
    Dopiero wczoraj MTL pokazał, jak się powinno bronić w osłabieniu. Wszechpotężny PP Tampy zagrał dobrze tylko jedną z trzech przewag, reszta do kosza. Może trochę brakowało Killorna? Każdy nowy klocek w układance (tym razem Cirelli), jest jednak nowy…
    Zgodnie z moimi oczekiwaniami, 2:0 po meczach na Florydzie. W kolejnym spotkaniu Montréal zapewne rzuci się na przyjezdnych od samego początku.
    Mimo to, o wynik serii jestem spokojny. Nadal 4:1 dla Tampy.

• Lightning już tak słabo nie zagrają w kolejnym meczu. Habs mieli swoją szanse na powalczenie w tej serii i właśnie jej nie wykorzystali. Przez cała drugą tercje Lightning nie byli w stanie wyprowadzić krazką do tercji Montrealu w składny sposób, co najwyżej przypadkiem. A Canadiens i tak dali radę tą tercje przerżnąć, praktycznie cały czas atakując. To jest naprawdę spore osiągniecie. Tampa wygra w Montrealu, chociaż jeden mecz, o ile nie będą swietowac już po meczu numer 4. A ze Lightning to nie Leafs i grają tam mężczyźni a nie chłopcy to mając 3-1 zakończą serie czy to w 5 czy 6 meczu.