Zagadkowe zniknięcie ze świata NHL obrońcy Paula Rangera w 2009 roku długo pozostawało niewyjaśnione. Co właściwie się stało? Dlaczego mający już wyrobioną markę zawodnik nagle rezygnuje i nie chodzi o kontuzję?

Dopiero teraz, w specjalnej opowieści-wywiadzie dla kanadyjskiej telewizji TSN sam zawodnik decyduje się na wyjawienie, jaka jest prawda na ten temat. My mamy dla was nie tylko to 14-minutowe nagranie, ale też podłożyliśmy do niego POLSKIE NAPISY, aby ułatwić widzom odbiór tego materiału

Wywiad z obecnie już 33-letnim byłym hokeistą przeprowadza znany dziennikarz Darren Dreger. Pochodzący z Whitby kanadyjski gracz wyjawia powody rozstania z hokejem w czasie, gdy był ważnym punktem Tampa Bay Lightning, tuż po starcie kampanii 2009/10, gdy miał 25 lat.

– Jest takie powiedzenie: „Po burzy przychodzi słońce”. Dla mnie nie było słońca. Zniknęło. Jeśli mi się nie polepszy, za rok może mnie już nie być… – mówi w emocjonalnym wywiadzie Rangers.

Zapraszamy do wideo (by widzieć polskie napisy trzeba mieć tę opcję włączoną – szósty przycisk licząc od prawej krawędzi na dole okienka YT):

1 KOMENTARZ

  1. Czasami umysł staje się strasznym miejscem dla człowieka.Kiedyś myślałem,że wystarczy wziąć się w garść i po sprawie.Niestety to nie zawsze jest takie proste.

     

Comments are closed.