Już 21 maja ruszają hokejowe mistrzostwa świata elity w Rydze. Na najważniejsze mecze tego sezonu BetX przygotował dla was szeroką ofertę. https://ebetx.pl/pl/sports-betting/offer/hokej-na-lodzie/mistrzostwa-swiata?hours=7200

Czy tym razem na najwyższym stopniu na podium ponownie stanie któraś ze skandynawskich drużyn. A może odegra się na nich Rosja lub Kanada? – Tego, póki co nie wiemy.Jesteśmy za to pewni, że nie zabraknie sportowych emocji!

Do playoffów NHL nie zakwalifikowało się 15 drużyn. To znaczy, że zobaczymy parę znanych nazwisk na tegorocznych mistrzostwach. W pierwszej fazie mistrzostw należy zwrócić uwagę na takie pojedynki jak: Rosja – Czechy, Białoruś – Słowacja, Kanada – Łotwa i Finlandia – USA. Dzięki bonusowi AKO w BetX im więcej zdarzeń obstawiacie, tym więcej możecie wygrać!

Na kogo warto zwrócić uwagę w grupach? Warto zwrócić uwagę na wysokie kursy przy zespołach z Włoch, Wielkiej Brytanii oraz o dziwo Stanów Zjednoczonych! Jeśli któraś z wymienionych ekip sprawi w tym roku niespodziankę, to można spodziewać się sporych wygranych.

Najważniejszym kandydatem do tytułu mistrzowskiego jest Rosja.Tuż za nią według bukmacherów stoją zespoły z Kanady, Czech, Szwecji, Finlandii i Stanów Zjednoczonych. Największe kursy widnieją przy zespołach z Wielkiej Brytanii (2000), Włoch (1500), Kazachstan (350).

Wejdź na lód i wygrywaj więcej!

Przedstawione kursy mogą ulec zmianie. BetX to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Artykuł sponsorowany. BetX Polska Legalny bukmacher nr licencji PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.