Cześć, tu redakcja NHL w PL! Miło nam poinformować o ważnym wydarzeniu – organizacji naszego kolejnego zlotu, spotkania fanów najlepszej ligi świata połączonego z oglądaniem kilku spotkań naszej ukochanej NHL! To będzie już nasza czwarta tego typu impreza, po udanym evencie w zeszłym roku w Warszawie wracamy do Krakowa!

KIEDY? GDZIE? JAK?

Termin to wieczór i noc z 23 na 24 listopada (sobota/niedziela), tego dnia bardzo sprzyjać nam będzie ramówka spotkań w NHL. Jest bogato i jeśli dobrze pójdzie będziemy mogli zobaczyć nawet 4-5 spotkań wspólnie. Oto co dzieje się wtedy w lidze:

18:30 Washington Capitals – Vancouver Canucks
19:00 Philadelphia Flyers – Calgary Flames
22:00 Los Angeles Kings – Arizona Coyotes
01:00 Boston Bruins – Minnesota Wild
01:00 Carolina Hurricanes – Florida Panthers
01:00 Colorado Avalanche – Toronto Maple Leafs
01:00 Montreal Canadiens – New York Rangers
01:00 New Jersey Devils – Detroit Red Wings
01:00 Tampa Bay Lightning – Anaheim Ducks
01:00 Winnipeg Jets – Columbus Blue Jackets
02:00 Dallas Stars – Chicago Blackhawks
02:00 St. Louis Blues – Nashville Predators
04:00 Vegas Golden Knights – Edmonton Oilers
04:30 San Jose Sharks – New York Islanders

Lokalem który nas ugości jest krakowski Pub Korpo. Będziemy mieć do dyspozycji kilka telewizorów pozostaje kwestia podpięcia się do nich i puszczenia meczów z NHL TV ale to już zostawcie organizatorom czyli nam. Adres pod jaki musicie się stawić to: Bora Komorowskiego 9 (145,23 km) 31-476 Kraków. Wstępna godzina spotkania tam – 18:00 – siedzimy dopóki nas nie wyproszą, postaramy się aby nie wyproszono nas przed godziną 5 ale do tego trzeba dużo zamawiać na barze. Plusem miejsca jest duża ilość piw kraftowych, łatwy dostęp do gastro, no i fakt że nikt nam nie będzie przeszkadzał. Tylko my i NHL.

Jak już wspomniałem mamy za sobą organizacje tego typu imprez, odbywały się w Krakowie, Warszawie i Pradze, zaliczamy je do bardzo udanych. Jeśli wahasz się i obawiasz czy odnajdziesz się w naszym gronie to… skończ się wahać, zapisz się i przyjdź. Zawsze zjawiało się nas od 40 do 60 osób, zawsze w pozytywnej wesołej atmosferze co obrazują tylko w 1/100 te zdjęcia (uwaga też robione kalkulatorem):

Na zlocie zorganizowane będą konkursy – granie na konsoli w NHL 20 oraz parę quizów w których dostępne będą drobne nagrody dla najlepszy. Będzie można kupić Skarb Fana. Po wejściu do baru zapytajcie kogokolwiek z obsługi o ludzi od NHL i pokierują was w odpowiednie miejsce. Weźcie ze sobą barwy klubowe waszych ulubionych drużyn. Zróbmy mega klimat! Liczba miejsc jest ograniczona, pub nie jest z gumy. Sądzimy, że 40-50 osób to maks, a więc ruszamy z zapisami.

ZAPISY:

By zgłosić się na zlot i mieć zaklepane miejsce siedzące w pubie należy wypełnić krótki formularz. Prosimy w nim o minimalne, ale prawdziwe dane: imię, nazwisko i adres e-mail. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków = nieważna rezerwacja. Dane zostaną wykorzystane jedynie w celach organizacyjnych tego konkretnego wydarzenia. Oczywiście wypełniając poniższy formularz zgadzacie się z tym całym RODO i tak dalej i tak dalej, jak się nie zgadzasz zamknij przeglądarkę.

Jeśli zapisałeś się na listę – dodaj się też jako uczestnik wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/554011388666200/

UWAGA! Prosimy o zapisywanie się osób tylko pewnych udziału, jeśli nie masz przekonania lub nie wiesz czy dasz radę nie zajmuj miejsca innym. To samo tyczy się tych, którzy już są zapisani – jeśli wiesz, że Cię jednak nie będzie, daj nam znać!

1 KOMENTARZ