Drodzy abonenci, czytelnicy, obserwatorzy, słuchacze,

Jak co roku o podobnej porze zwracamy się do was z serdeczną prośbą, dotyczy ona pomocy w rozwijaniu serwisu. Zrobić to możecie poprzez wypełnienie poniższej ankiety, mającej na celu zasugerować nam rozwiązania dobre, a także te które nie są przez was mile widziane. 18 pytań, w których będziecie mogli pochwalić nas lub zganić za coś, co uznacie za istotne. Nawet nie pytania są tu najważniejsze, bo jeśli nie znajdziecie w formularzu zagadnienia o pieklące was kwestie, nie bójcie się tego wyrazić w komentarzu lub poprzez wypełnienie któregoś z pól własnym tekstem.

Ankieta jest anonimowa, ale możecie się podpisać, jeśli taka wasza wola. Każdy wpis będzie dla nas cenny i wskaże nam trendy, w których musimy pokierować naszym portalem. Oprócz spraw dotyczących tekstów i audycji, czyli typowej pracy redakcyjnej, prosimy także o wyrażenie zdania w innych podejmowanych przez nas inicjatywach. Śmiało więc piszcie o Kąciku Typera, współpracy ze sklepem Fan Store, współpracy z TVP Sport, zlotach i Skarbie Fana.

Do wyników odniesiemy się za kilka tygodni, odpowiadając na pytania, zarzuty i prośby!

2 KOMENTARZE

    • Dzięki wielkie. No właśnie, w dobie pośpiechu zależało mi na tym by ankieta była jak najkrótsza, widziałem po zeszłorocznych że wypełnienie jej zajmuje około 3 minuty, tym ambitnym którzy się rozpisali 5-6 minut. Wielu jednak rezygnowało bo to było zbyt wiele… mam nadzieje że w tym roku dużo osób weźmie udział i będziemy wiedzieć to i owo 🙂