Zapraszamy serdecznie na Trade Deadline, czyli zamknięcie okienka transferowego, z którym możecie być na bieżąco dzięki audycji na żywo prowadzonej przez redakcję NHL w PL. Przygotujemy dla naszych abonentów specjalną transmisję na Youtube od godziny 20 do 22 i dłużej, jeśli będzie się dużo działo, czego wam i nam życzymy. Relację audio przeprowadzą redaktorzy: Adrian, Michał, Kamil oraz liczni goście! 🙂

To już czwarty rok z rzędu, gdy organizujemy dla was tego typu atrakcje. Poprzednie dwie audycje cieszyły się waszym olbrzymim zainteresowaniem, nic w tym dziwnego. Trade Deadline to święto każdego fana NHL, a emocje związane z transferami są wyjątkowe. Tak rozmawialiśmy na Trade Deadline w 2018 roku:

Pobierz Kliknij prawym – zapisz element docelowy jako.

W trakcie naszego “nadawania” będziemy dla was dostępni na czacie, poprzez który będziecie się mogli z nami komunikować, zadawać pytania, poprawiać nas – po prostu tworzyć razem z nami tę relację! Dla najaktywniejszych na czacie przewidujemy nagrody w formie gadżetów związanych z portalem (kubki, kufle i inne). Po zakończeniu transmisji dostępny będzie zapis na Youtube, a następnego dnia podamy całość w formie mp3 do ściągnięcia oraz do odsłuchu w naszym serwisie.

Czekamy na wasze propozycje i sugestie – jest jeszcze kilka dni i możemy wprowadzić jakieś “nowości” jeśli tylko będzie to możliwe technicznie! Dajcie znać w komentarzach.