Przedstawiamy drugą część znakomitych materiałów filmowych ukazujących się co roku przed Winter Classic, czyli meczem na otwartym stadionie będącym jednym z flagowych eventów NHL. Wideo na samym dole, wcześniej trochę tekstu wprowadzającego:

Część pierwsza jest dostępna za darmo w naszym serwisie:

WIDEO: pierwsza część “Drogi do Zimowego Klasyku”

W kolejnym odcinku, gracze Blackhawks i Bruins po raz pierwszy od października dostają szansę na prawdziwy wypoczynek, okres świąteczny spędzają z rodziną przyjaciółmi. Widzowie mają szansę być w domach kolegów z drużyny i hotelowego pokoju: Dylana Strome’a i Alexa DeBrincata, a także Davida Pastrnaka oraz sprawdzić jak święta spędzają małżeństwa państwa Saadów i Krugów.

Pochodzący z Bostonu i grający dla Bruins obrońca Matt Grzelcyk pokazany jest podczas obiadu z ojcem John Seniorem i bratem John Juniorem, którzy przez lata pracowali w TD Garden najmując powierzchnie handlowe. Na lodzie jest okazja by podpatrzeć Cama Warda, który musi wejść do gry za kontuzjowanego Coreya Crawforda. Weteran notuje 30 udanych interwencji przeciwko Predators. Widz ma szansę zobaczyć „od szatni” tradycję bostońskich hokeistów przychodzących na mecz w świątecznych garniturach. Tym razem przyniosło to szczęście, Niedźwiedzie pokonali Ducks.

WIDEO cały drugi odcinek Road to Winter Classic: