Tak jest, wreszcie start!

Trwają spotkania NHL preseason, również po drugiej stronie barykady przygotowujemy się do nowego sezonu ligi typera NHLw.pl. Śmiało stwierdzić mogę, iż porozumienie na linii portal NHLw.pl – kącik typera uległ zawarciu. W przyszłym tygodniu ukażą się pierwsze spotkania do typowania. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Laurier07, zaś liderem tabeli wszech czasów jest Marian11. Pula nagród nie ulega zmianie i stanowi 450 zł w skali miesiąca. Udział w nowym sezonie ma prawo każdy zainteresowany, bez konieczności posiadania abonamentu, natomiast nagrody są dostępne tylko dla posiadaczy abonamentu.

Co nowego w nowym sezonie?

Poza tradycyjną miesięczną ligą typera połączoną z tabelą wszech czasów, gdzie 16-stu najlepszych przejdzie do fazy play-off ruszamy z czymś nowym, mianowicie dzienny kącik typera. W dziale tym obsadzonym przez dwójkę wyżej wspomnianych (Laurier07, Marian11) oraz kilku członków redakcji ukazywać będą się dzienne propozycje typów bukmacherskich NHL. Ponadto każdego tygodnia do tego grona dołączy gracz/gracze kolejki, zaś każdy pełny miesiąc otrzyma lider tabeli wszech czasów (danego miesiąca).

Specjalna zakładka związana z typerem ruszy wraz z pierwszą kolejką ligową.

Przed startem warto przypomnieć sobie regulamin funkcjonujący z naszą ligą.

Regulamin:

Konkurs prowadzony będzie poprzez ukazujące się co tydzień artykuły zatytułowane “Typer NHL – (nazwa miesiąca i część konkursu)”.

Tematy z typowaniem ukazywać będą się w każdą środę bądź czwartek. W każdy poniedziałek ukazywać będzie się temat z podliczoną kolejką.

W każdym artykule z typami podanych będzie 10 wybranych zdarzeń sportowych, co do których zainteresowani będą musieli podać typy.

Typy podajemy w dwóch formach – zwycięzca meczu w formie trzydrogowej 1X2 (gdzie 1 to wygrana pierwszej podanej drużyny po czasie regulaminowym, X to remis po czasie regulaminowym, 2 to wygrana drugiej podanej drużyny po czasie regulaminowym) oraz powyżej 5,5 goli lub poniżej 5,5 goli w czasie regulaminowym.

Przykład typowania:

Calgary Flames – Edmonton Oilers
Typ: 1 oraz powyżej 5,5 goli

Jeśli w powyższym przykładzie Calgary Flames wygrali z Edmonton Oilers 3:1, to uczestnik z takim typem ma za niego 1 punkt (trafił typując 1, ale pomylił się jeśli chodzi o liczbę goli).

W każdym artykule podany będzie aktualny ranking typerów w danym miesiącu.

Do konkursu zgłaszamy się przez podanie typu. Typujemy za pomocą komentarza w artykule “Typer NHL – (nazwa miesiąca i część konkursu)”.

Udział mogą więc wziąć wszyscy zarejestrowani uczestnicy portalu NHL w PL.

Typy muszą być podane przed rozpoczęciem się danego spotkania, w innym razie nie zostaną wzięte pod uwagę.

Nigdy nie edytujemy komentarza – jeśli jest pomyłka choćby literówka którą chcemy poprawić, piszemy nowy komentarz (najlepiej odpowiedź). Każda edycja = anulowanie typowania na daną kolejkę.

W przypadku zmiany nazwy gracza zobowiązanym się jest poinformowanie prowadzącego typera, bądź skomentowanie swojego posta informując o tym. W przeciwnym razie typy zostać mogą anulowane.

W razie remisu w końcowej klasyfikacji na miejscach nagradzanych decydować będzie dogrywka – rozgrywana jednocześnie z przyszłą kolejką. Użytkownicy zostaną poinformowani o przebiegu dogrywki w specjalnym temacie lub poprzez wiadomość prywatną.

Typer składa się z dwóch rund. Runda pierwsza tzw. runda zasadnicza trwająca równocześnie z rundą zasadniczą NHL w której udział biorą wszyscy zainteresowani. W rundzie drugiej – play-off rywalizuje 16-stu najlepszych typerów systemem drabinkowym.

Wszelkie błędy i uwagi można zgłaszać do tygodnia wstecz od opublikowanego typu/postu, w innym wypadku podlegają one tzw. “przedawnieniu”, chyba że redakcja uzna inaczej.

Wszelkie uwagi dotyczące błędów proszę składać w komentarzach lub na email redakcji redakcja@nhlw.pl

Multikonta (typowanie z kilku tożsamości) są zakazane, osoby z nich korzystające będą karane dyskwalifikacją.

W konkursie mogą brać udział redaktorzy NHL w PL, ale nie będą brani pod uwagę jeśli chodzi o nagrody za rywalizację.

W spornych kwestiach ostateczne zdanie należy do redakcji.

NAGRODY:

W konkursie mogą brać wszyscy użytkownicy bez względu na posiadanie lub nieposiadanie abonamentu w serwisie NHL w PL. Przysługują im jednak różne nagrody. Dla osób, które mają wykupiony abonament (liczy się stan na pierwszą kolejkę każdego miesiąca) są one następujące:

Najlepszy typujący w miesiącu – kwota 200 zł do wydania w sklepie www.fansmania.pl
Drugi najlepszy typujący – kwota 150 zł do wydania w sklepie www.fansmania.pl
Trzeci najlepszy typujący – kwota 100 zł do wydania w sklepie www.fansmania.pl

Dla osób, które abonamentu nie posiadają do wygrania jest właśnie abonament:

Najlepszy typujący w miesiącu (bez abonamentu) – 30 dni abonamentu w NHL w PL.

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Kącik typera:

Codzienna prognoza typów prezentowana przez:

– najlepszego gracza/ów kolejki typera NHL

– obecnego lidera miesięcznego typera NHL

– ubiegłorocznego lidera rankingu wszechczasów typera NHL

– mistrza typera poprzedniego sezonu

– głównego redaktora portalu

– członków redakcji

2 KOMENTARZE