Zapraszamy serdecznie na Trade Deadline, czyli zamknięcie okienka transferowego, z którym będziecie mogli być na bieżąco dzięki audycji na żywo prowadzonej przez redakcję NHL w PL. Przygotujemy dla was aktualizowanego na bieżąco live-bloga minuta po minucie oraz relację audio, którą przeprowadzą redaktorzy: Adrian, Michał, Kamil oraz liczni goście! 🙂

To już trzeci rok z rzędu, gdy organizujemy dla was tego typu atrakcje. Poprzednie dwie audycje cieszyły się waszym olbrzymim zainteresowaniem, nic w tym dziwnego. Trade Deadline to święto każdego fana NHL, a emocje związane z transferami są wyjątkowe.

Tak rozmawialiśmy na Trade Deadline w 2017 roku:

Wersja w odtwarzaczu audio:

Wersja do pobrania: KLIK

Dla naszych abonentów będziemy dostępni za pomocą specjalnie uruchomionego na ten czas kanału Youtube od godziny 19:45 do 22:00 i dłużej jeśli będzie się dużo działo, czego wam i nam życzymy. W trakcie naszego “nadawania” jesteśmy dla was dostępni na czacie, poprzez który będziecie się mogli z nami komunikować, zadawać pytania, poprawiać nas itp. – tworzyć razem z nami tę relację!

Po zakończeniu transmisji dostępny będzie zapis na Youtube, a następnego dnia podamy całość w formie mp3 do ściągnięcia oraz do odsłuchu w naszym serwisie.

Czekamy na wasze propozycje i sugestie – są jeszcze dwa tygodnie i możemy wprowadzić jakieś ciekawe rzeczy, jeśli tylko będzie taka możliwość!