Mocno obsadzona filmami, gifami, memami dokładna pigułka informacyjna z wydarzeniami ze świata NHL!

Mecz dnia: Anaheim Ducks vs Montreal Canadiens

Metamorfoza Les Habitants jest szokująca. Rok temu po 8 meczach byli liderem Wschodu z bilansem 7-1-0. Dziś też mają 8 rozegranych spotkań, z których wygrali tylko 1 (1-6-1). Obrazu nędzy i rozpaczy dopełniła poranna porażka w Anaheim. Canadiens na zakończenie California Trip w przedziwnych okolicznościach przegrali z Kaczorami 6:2, zaliczając klasycznego hat-tricka: dostali w czapę od Sharks, Kings i Ducks właśnie, łącznym bilansem bramkowym 5:16.

Piątkowy mecz w Honda Center miał w sobie wszystko, naprawdę. Kalejdoskop zdarzeń. Kontuzja kluczowego dla Ducks Cama Fowlera w pierwszej tercji (wciąż grają bez pary Vatanen-Lindholm). Gigantyczne tarapaty Habs z oddaniem strzału – pierwsze celne uderzenie wyprowadzili, kiedy przegrywali już 3:0. Gole dla Ducks? Egzotyczne trio Vermette-Grant-Rasmussen. Hę?

Co by nie mówić dominacja Anaheim w pierwszych 20 minutach znalazła odzwierciedlenie w wyniku. Druga tercja była.. no właśnie, czym? Fani Canadiens mogli mieć pierwszy powód do radości w tym miesiącu. Montreal zagrał najlepszą tercję nie tylko w sezonie, ale i… całej swojej historii! 30 oddanych strzałów na bramkę Gibsona to rekord wszech czasów – poprzedni wynosił 27.

Pomyśleć, że mniej niż 30 SOG to nierzadko standardowy wynik w

__________________________________

Aby czytać dalej

Wybierz jedną z opcji abonamentu i ciesz się nieograniczonym dostępem do serwisu. NHL w PL to miejsce naszej pracy. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. 10 złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena.

Możesz nam zaufać! Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku markami jak TVP, czy wydawnictwo SQN, a o naszej rzetelności i bezpieczeństwie całego procesu świadczą już setki sprzedanych przez nas abonamentów. Płatność jest prosta i intuicyjna ale w razie wątpliwości w FAQ zobaczysz jak wygląda proces zakupu. Zapraszamy do działu z darmowymi artykułami gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto w nas zainwestować.