Russell Crowe i sprawa polska, a także to czy soccer wyprzedził hockey w USA to tematy rozgrzewkowe. Potem już masa informacji przez finały AHL i zakończoną 15-letnią przygodę Pawła Daciuka z NHL do kontraktu Samiego Vatanena z Aneheim Ducks. Rozważamy w międzyczasie różne opcje dla Detroit Red Wings na zrzucenie „wagi” wciąż obowiązującej umowy z Rosjaninem, tłumaczymy dlaczego i czy słusznie zasady w NHL obarczają klub takim ciężarem.

Muskamy lekko temat kontraktów RFA oraz buyoutów i śmiejemy się menadżerowi Kaczorów oraz Dave’owi Perronowi w twarz mówiąc „w Pucharach Stanleya 1:0 dla Pittsburgha”. Zapowiadamy to co stanie się w Las Vegas już 22 w środę i wcale nie chodzi o jakieś mało kogo interesujące zazwyczaj mało słusznie przyznawane nagrody – w Las Vegas prawdopodobnie Gary Bettman wypowie sakramentalne TAK dla przyłączenia kolejnej drużyny do ligi.

Pamiętajcie o relacji audio z draftu już w najbliższy piątek w nocy 24-25 czerwca (obrazek i link poniżej)!

Plik do ściągnięcia: http://www102.zippyshare.com/v/PHlsL7Zk/file.html

Pobierz

draft2016

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.