Gorączka piłkarskiego Euro ogarnia też nas, tzn. tak jakby, bo wychodzi na to że ja nie wiem nawet kiedy mecz grają Polacy. Później porównuje się do gospodyń domowych rodem z lat 90. i wychodzi na to że tylko mnie interesują jeszcze te wszystkie imprezy otwarcia i zamknięcia igrzysk mistrzostw itp. Oddajemy hołd zmarłemu Gordiemu Howe podając kilka naszych myśli w tym temacie, Pan Hokej będzie pewnie jeszcze nie raz wspominany w naszej audycji przy okazji rekordów i niesamowitej kariery.

Potem meritum czyli mecz finałów numer pięć, który okraszam stwierdzeniem najlepszy mecz tych finałów. O planie Sharks zwariowanych pięciu minutach a także o tym czego im zabrakło żebym był optymistą na ich szansę przed meczem numer sześć. Adrian przyznaje że nie wierzył w Martina Jonesa, ale ten jest zdecydowanie najjaśniejszą postacią SJS w finałach. O drugim „rycerzu” SJS czyli Loganie Couture też jest trochę i o tym jak druga formacja Rekinów wygryzła tę pierwszą ze słabymi „Joe Brothers”.

Na koniec zapowiadamy specjalny event, relacje audio z draftu (obrazek poniżej)!

Plik do ściągnięcia: http://www53.zippyshare.com/v/qHnLWcDV/file.html

Pobierz

draft2016

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.