Stoi na stacji lokomotywa, śpi w niej redaktor Adrian na maxa. Zapłacić będzie musiał stóweczkę, za dodatkowe kilometry w pociągu. Ten krótki rym przedstawia skutku naszego zlotu – w pełni udane oglądanie trzeciego meczu finałów za nami i część podcastu poświęcamy na podsumowanie imprezy. Jest krótka wrzutka o tym że Polskę za sto lat zaleje morze i o tym jak zagraniczni dziennikarze będą wymawiać nazwiska Polaków na zbliżającym się Euro. Potem już meritum – mecze numer trzy i cztery oraz ich odbiór, ciężka sytuacja Sharks, niedoceniona obrona Penguins, krytyka na Joe Thorntona i Joe Pavelskiego, zachwyty nad Philem Kesselem i scenariusze jego dnia z Pucharem w Toronto przy budce z hamburgerami (na złość tamtejszym mediom).

EDYTA

Winni jesteśmy sprostowanie, słusznie zauważona uwaga przez jednego ze słuchaczy – wyjaśnienie w postaci tweetów oraz linku do danych z Hockey Reference (SV% bramkarzy w fazie play-off od 2006 roku) : http://www.hockey-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&year_min=2007&year_max=&season_start=1&season_end=-1&rookie=N&age_min=0&age_max=99&birth_country=&birthyear_min=&birthyear_max=&franch_id=&is_active=&is_hof=&pos=G&handed=&is_playoffs=Y&c1stat=&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&threshhold=5&order_by=games_goalie#stats::16

Screen Shot 06-08-16 at 05.43 PM

Plik do ściągnięcia: http://www81.zippyshare.com/v/PM4WPBG9/file.html

Pobierz

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.