Na wstępie zaznaczamy, że według wielu blogerów i „przesłanek” ten filmik to fake/prowokacja mający mało wspólnego z rzeczywistością.

Dopóki reprezentacji Polski nie ma w elicie, moją ulubioną drużyną w tej dywizji jest USA. Nie… nie czuje się Amerykaninem przez to… nie mam syndromu rodowitego Warszawiaka od 3 miesięcy – ale sympatyzuje z tą reprezentacją oraz jej fanami. Myślę że dzisiejszego wieczoru każdy, kto w jakikolwiek sposób lubi hokej w wydaniu amerykańskim – poczuł się jak widz, któremu obiecano że premiera „Kac Wawy” będzie super…

W skrócie: Przed meczem USA – Rosja, dwóch społecznie upośledzonych kretynów, którzy niestety pierwsi dobili się do jajeczka w procesie zapładniania, wtargnęli do szatni Gospodarzy. Jeden z nich, rozebrał się do połowy i zaczął tańczyć taniec „WymioTango”,a następnie… oddał mocz do łyżwy Pawła Dacjuka. Dlaczego nie warto robić takich rzeczy?

https://www.youtube.com/watch?v=cja1BhwgerI&feature=youtu.be

Powód 1 – wychodzisz na międzynarodowego kretyna

… hej, dlaczego nie? Znacie Kim Kardashian? Będąca „Michaelem Jordanem noszenia ubrań” celebrytka zasłynęła z bogatej rodziny i absolutnym braku jakichkolwiek umiejętności wykraczających poza pokazanie sporych rozmiarów tyłka. Nasz bohater ma również co zaprezentować, a jego krągłości powodują, że YouTube sam z siebie obniża jakość filmu. Pokazując dodatkowo twarz, pijany kretyn zostanie zapamiętany jako totalny wieśniak.

I będzie nawet w USA wieśniakiem tak wielkim, że nawet mieszkańcy uroczej osady „Shithole” w stanie Arkansas będą się nim brzydzić popijając whiskey na śniadanie.

Powód 2 – masz szansę być jak w filmie

Ileż to razy widziałeś, jak na filmach dzielni amerykańscy żołnierze/rozwodnicy/policjanci z problemami/piekarze/dekarze/dostawcy pizzy pokonują w pojedynkę cały oddział zacofanych komunistycznych z natury Rosjan? Nasz delikwent miał jednorazową okazję by sprawdzić to wszystko i pokazać światu  coś więcej niż narząd, którego on sam nie widział już od bardzo dawna. Gdyby do szatni wszedł Pan Dacjuk? Albo Owieczkin? A może Bobrowski? wtedy mógłby naprawdę wykazać się męstwem i pokazać jak to się robi w Ameryce… niestety odwagi starczyło mu by pokazać jedynie, jak to się robi w jego rodzinie, gdzie małżeństwo z kuzynem w pierwszej linii to pewnie żaden wstyd.

Powód 3 – Poziom wstydu na skalę całego narodu

Całe USA jak jeden mąż wstydzi się za swojego „obywatela”. Amerykanie, dla których mundur czy jakikolwiek emblemat narodowy to świętość – nie pozwalają sobie na bezczeszczenie symboli narodowych w taki sposób. Idiota nie zdaje sobie sprawy, że zrzucając bluzę Dacjuka zwyczajnie złamał prawo – i nawet gdyby miał trafić na dołek na 24 godziny – to przypuszczam że wyszedł by z niego z ciężką depresją i pewnie kilkoma przeżyciami seksualnymi, które powinny pozostać tylko w sferze fantazji.

Rosjanie mają silne poczucie dumy narodowej. Tchórz na pewno wrzucił ten filmik bezpiecznie masturbując się do zdjęć swojej siostry w swoim rodzinnym miasteczku – ale w USA Rosjan jest całkiem sporo. A jeśli jakiś przedstawiciel tamtejszych „biznesmenów” lubi hokej i poczuł się urażony? Mam szczerą nadzieję, że tak było.