Jeśli czarny kocur przebiegł wam drogę wiedzcie… że były to prawdopodobnie półfinały Konferencji Zachodniej. Joe PAW-velski to jeden z naszych ulubionych bohaterów tych play-off, ale nie jedyny. Mamy przed sobą final four tego sezonu i głównie o tym dyskutujemy. Skupiamy się na tych którzy odpadli i którzy pozostawili w nas niesmak fatalnych meczów numer siedem – Dallas Stars i Nashville Predators.

Gorąco zachęcam Adriana do zabawy w krewkiego menadżera jednych i drugich, ale on broni się jak może. Proponuje wymianę Niczuszkin + Demers za Webera, a później Eakin za Elisa, czy oferty zostają przyjęte? Jest temat posuchy w wielkich amerykańskich miastach, które sportowo mają w tym roku dużo dłuższe wakacje. Na finiszu lekki lament nad MŚ Elity.

Plik do ściągnięcia: http://www93.zippyshare.com/v/p4QWZdTz/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.