Dla was minęły dwa tygodnie, dla nas tylko kilka dni. Opowiadamy o pierwszym spotkaniu na żywo prowadzących ten podcast. Nie było romantycznie, raczej standardowo jak to mężczyźni, spędziliśmy „nasz pierwszy raz” przy alkoholu i rozmowach o NHL. Mimo najszczerszych chęci nie nagraliśmy odcinka podcastu live, wybaczcie nam nie chcieliśmy iść aż tak daleko. Maybe next time 😉

Nadrabiamy zaległy czas i mówimy co się dzieje w NHL. Rekiny faworytem na Zachodzie? Blues już nie „dławią” się w kluczowych momentach i grają atrakcyjnie przynosząc wielkie emocje. Nikt nie chce grać z Pingwinami, bo trudno z nimi wygrać. Oraz o tym, że Lightning być może mają największy upside z ekip, które zostały w grze. Jest też trochę o loterii draftowej i na żywo breaking news ze zwolnieniem Boba Hartleya z Calgary Flames.

Plik do ściągnięcia: http://www68.zippyshare.com/v/HRMFPHoW/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.