Problemy z połączeniem, potem krótkie aczkolwiek ważne niusy ze świata. Królowa Elżbieta kończy 90. to nie będzie dane piosenkarzowi Prince’owi. Jakoś nie zajmują nas jednak te tematy i szybko walimy do meritum do hokeja w wydaniu play-off. Pochylamy się nad Philadelphia Flyers i ich wygranej z Washington Capitals. Ja i tak żegnam Lotników, gratuluje trenerowi Dave’owi Hakstolowi i wymieniam co mi się podobało a co nie. Adrian jeszcze nie przesądza sprawy.

Wymieniamy najdłuższe serie bez bramki w play-off czyli Alesa Hemksy’ego i o dziwo Jaromira Jagra. Jest też trochę o zbliżających się MŚ w Katowicach gdzie być może zagra zawodnik NHL, mówimy kto to taki, bo strzelił ostatnio play-offowego gola. Trafiamy do każdej serii po drodze omawiając też drażliwe kwestie natury etycznej. NHL dopuszcza do tego że walenie kijem po pysku jest dopuszczalne, a przeklinanie i obrażanie kogoś (związane z wyrażaniem swojego popędu płciowego) już tak. Czy to jeszcze hokej czy już polityka? Na szczęście jest tego mało bo dużo jest hokeja. Mylę się nad wyraz często ale to wynik nietypowej pory nagrywania podcastu, potem przechodzi to także na Adriana.

Plik do ściągnięcia: http://www103.zippyshare.com/v/FN11GwHp/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.