Koniec kariery Tomka Adamka zmusza nas do krótkiej refleksji na temat polskiego boksu i powrotów podstarzałych gwiazd sportu. Nie róbcie tego. Potem wchodzimy na głęboką wodę i omawiamy szokujący nius o kontuzji Stevena Stamkosa. Padają poważne pytania, czy Stammer rozegrał już ostatni mecz w barwach Lightning i co dalej z szansami Tampa Bay na co najmniej powtórkę z zeszłego sezonu? Na słonecznej Florydzie pojawiamy się w tej audycji także po raz drugi pochylając się na aferze „szczurzej”. Jest też całkiem sporo o PR-owym strzale w stopę, czyli upublicznieniu prywatnych maili wysoko postawionych oficjeli NHL i znanych dziennikarzy. Afera goni aferę.

Przejeżdżamy się po ostatnich emocjach tej rundy regularnej. Jesteśmy w Pittsburghu i chwalimy najbardziej przereklamowanego gracza ligi Phila Kessela, jesteśmy już tradycyjnie w Edmonton gdzie załamują ręce wszyscy. Z okazji niedawnego dziesięciolecia Twittera rozmawiamy sobie o najlepszych hokejowych tweetach i akcjach na tej platformie z udziałem klubów czy zawodników. Padają pozornie rasistowskie hasła, ale pamiętajcie że to tylko cytaty wykorzystywane w celach informacyjnych!

Plik do ściągnięcia: http://www101.zippyshare.com/v/dSuVzR7J/file.html

<em>Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.</em>