Jaja poświęcone, post odbyty. Można się napić! A po piciu ból głowy, niestrawność i cierpienie. Otwieramy więc domową apteczkę i księgę spraw nierozwiązanych. Z naszego X-Files wyczytujemy lub wymieniamy najlepsze sposoby na pozbycie się kaca. Na każdego działa co innego, a najbliżej konkluzji jest chyba Adrian. Nabroiłeś, to musisz odcierpieć. Nie ma zmiłuj się, jak z karą w hokeju. Dwie minuty czy się stoi czy się leży (no chyba że padnie wcześniej gol dla przeciwników, co wcale nie jest dla Ciebie lepsze).

Jest analiza ankiety wypełnionej przez graczy NHL. Przeciwko komu nie lubią grać najbardziej. Kto jest największym “wrzodem na tyłku”. Urządzamy sobie slalom po pewnych wydarzeniach i pewnych zespołach. Jest sprawa Naiła Jakupowa i jego zaakceptowana prośba o możliwość odejścia z Edmonton Oilers. Jest niesłowny Jimmy Vesey, który zwiódł Nashville Predators. David Poile już nigdy nie uwierzy studentowi! Zachwycamy się drabinką play-off na Zachodzie i ziewamy przy meczach Wschodu. Znów szukamy recepty na tankujących.

Plik do ściągnięcia: http://www85.zippyshare.com/v/kLUrAasT/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.