Bo jak my coś powiemy, to słowa dotrzymujemy. Pojawił się w naszym wirtualnym studio Andrzej Kulasek, redaktor jednego z największych polskich portali i fan San Jose Sharks w jednym. Nie można było tego nie wykorzystać by przez bite 30 minut porozmawiać o Rekinach, zwłaszcza że zazwyczaj jednak są poza polem naszego „rażenia”. Razem z Andrzejem nadrabiamy więc te zaległości przerabiając Sharks dosyć wnikliwie. Wszystko zaczęliśmy jednak o rozmowie na temat inwigilacji, trochę o Lechu, trochę o Dennisie Widemanie i trochę o zazdrosnych dziewczynach przeglądających nam komórki w poszukiwaniu dowodów na zdrady.

Rankingujemy obrońców nawiązując do Brenta Burnsa, dostaje się Johnowi Kligbergowi i nawet Aronowi Ekbladowi, chociaż potem trochę wycofujemy się ze swoich słów. Czasem galop poniesie. Są nie tylko rozczarowania, mówimy też o tym co nam się podoba i rysujemy przyszłość. Znów staram się być optymistą, w pewnym momencie UFO porywa nam Andrzeja, w innym zamiast niego wypowiada się kot – zwariowany epizod.

Pamiętajcie że 29 nadajemy na żywo z trade-deadline. Musicie z nami być, bo inaczej załamiemy się i skończymy z podcastem.

Data to 29 lutego godzina 19:30, system przez jaki będziemy „nadawać” to zapewne google hangouts. Dokładny link powinien się pojawić jakieś trzy dni przed „godziną zero”.

Plik do ściągnięcia : http://www120.zippyshare.com/v/7KdrYTc1/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.