O wyższości samochodów i komunikacji prywatnej nad publiczną jest na początku. Wymieniamy osoby z którymi nie chcecie podróżować nawet w najkrótszą trasę. O ile człowieka mistrza równowagi da się jeszcze znieść (jeśli akurat nie zawiedzie go jego super moc i nie wpadnie na was wylewając gorącą kawę na białą koszulę), o tyle człowieka który zapomniał się umyć radzimy unikać.

Potem jest bardziej tematycznie, przypatrujemy się kontraktowi Big Buffa, wymianie na linii Senators i Maple Leafs oraz tym jaki wpływ na nią miał radiowy wywiad udzielony przez Erika Karlssona. Analizujemy jak wymiana Perron – Hagelin pomogła obu stronom czyli Ducks i Penguins, rozpływamy się nad formą Sidneya Crosby’ego, omawiamy to co zapamiętamy z Meczu Gwiazd. Wpadamy nawet na chwilę w tematykę Super Bowl i NFL, dywagujemy czy chcielibyśmy jednomeczowe potyczki w play-off zamiast siedmiomeczowych serii.

UFF sporo tego się nazbierało przez dwa tygodnie, zapowiadamy zwiększenie częstotliwości i załamujemy się nad wartością naszych obietnic. Wszystko w oparach kaszlu i ledwo co doleczonych (albo będących w trakcie leczenia) chorób głównych prowadzących! Na szczęście przez internet się nie zaraża! Na zdrowie! 🙂

BTW. Brandon Sutter wrócił do składu Vancouver Canucks na cztery mecze i znowu wypadł przez kontuzje – a ja nawet nie zauważyłem że wrócił … -_-

Plik do ściągnięcia : http://www33.zippyshare.com/v/F7bkfYwU/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.