Jubileuszowy 50. odcinek  zbiega nam się z epizodem, na który zaplanowaliśmy podsumowanie roku 2015. Jak sami się domyślacie brakuje minut by pomieścić wszystkie nasze myśli, zwłaszcza że podchodzimy do nagrania właściwie trzeci dzień z rzędu. Nie brakuje rozmów o cyklistach, wegetarianach i polonezie, którego na koniec Adrian odpala i rusza świętować ponad 50 godzin przegadanych ze mną.

Plik do ściągnięcia : http://www55.zippyshare.com/v/3IgBPLAp/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.

Miesiąc po miesiącu przypominamy wam najważniejsze wydarzenie minionego roku. Czasami zatrzymujemy się na dłużej, a czasami przeskakujemy przez nie błyskawicznie. Przygotujcie się na sentymentalną podróż od ubiegłego Zimowego Klasyku przez wrzucone pod prysznic ciuchy Evandera Kane’a po bój o najlepszego wolnego agenta Mike’a Babcocka aż do rosnącego nam pięknie Alana Łyszczarczyka i jego walkę o angaż w NHL.

Zapowiadamy następny odcinek z gościem, który w 3/4 poświęcimy całej masie wymian dokonanych w NHL w pierwszym tygodniu nowego roku!