Gwiezdne Wojny Imperium NHL Kontratakuje. Lekko przydługawy tytuł, ale każdy z nas by chętnie zobaczył taki „crossover”. Na deser krótka wzmianka na temat doradcy lub eks-doradcy ministra Macierewicza. Szkoda że tak szybko zniszczono akurat tego, który był najmniej winien. Takie życie w internecie.

Plik do ściągnięcia : http://www35.zippyshare.com/v/dgX5GrRR/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.

Adrian relacjonuje dla nas najnowsze ustalenia Gubernatorów klubów NHL, którzy gdzieś na polu golfowym w Kalifornii decydowali o losach ligi. Potem jest pokój nauczycielski, mówimy o Sieminie, zmartwychwstaniu rzutów karnych, bramkarzach Gibsonie i Hellebuycku. Dotykamy także ostatniej smutnej sprawy Pascala Dupuisa oraz fantastycznej serii punktowej Patricka Kane’a. Tematów jest aż za dużo! W tle nowa muzyka, dajcie znać czy to był dobry odcinek.