Mają wszystko – pieniądze, sławę, karierę. Mimo, że są co chwila spoceni i dużo jedzą – nie są bezrobotnymi otyłymi mieszkańcami przyczep na pustyni Nevada. Są jednymi z niewielu ludzi, którzy jednocześnie mają pieniądze nie mając zębów. Mają piękne żony, super samochody, a często i blaszki w kończynach warte więcej niż samochód przeciętnego Johna Smith’a. Kim jednak byliby, gdyby nie hokej ? Dziś zabieramy Was w równoległą rzeczywistość, w której kilku zawodników NHL realizuje się w swojej alternatywnej pasji.

alt6Starszy operator wahadłowca Ilja Bryzgałow (naprawdę bramkarz oraz filozof)

Zafascynowany kosmosem Rosjanin sprawdziłby się w roli zdobywcy wszechświata oraz odkrywcy jego największych tajemnic. Być może jego pierwszą misją byłoby odnalezienie odległej planety “Forma”, której lokalizacja została zapomniana dawno temu.

Jako astronauta, “Bryz” mógłby badać planety tak wielkie i tak widoczne, że nawet on mógłby je złapać gdyby leciały w stronę jego bramki.

Niestety, na wahadłowcu U.S.S. “Sukces” nie ma już miejsca, a Rosjanin może jedynie patrzeć, jak zamiast niego, statkiem tym odlatuje Carey Price.

 

Zdobywca Oscar’a Zdeno Chara (naprawdę obrońca Boston Bruins)

alt3alt4

Świetny aktor, nadający się idealnie do ról upiorów, potworów oraz ludzi, którzy myślą nieco dłużej i wolniej niż inni. W ostatniej ekranizacji “Rodziny Adamsów” fenomenalnie otwierał drzwi wymawiając przy tym siermiężne “Yeeees???”, a w kolejnej ekranizacji “Hobbita”, świetnie dublował sceny bitewne wcielając się w białego orka.

Plotki mówią, że Słowak otrzymał już propozycję roli w filmie “Jaś  i Małgosia”, gdzie zagra drzewo za domkiem babci, a także ma rolę w filmie “Polskie piekiełko”, gdzie wcieli się w Romana Giertycha.

 

 

Znany projektant Oliver Ekman-Larsson (naprawdę obrońca Coyotes -właściciel marki modowej OEL of Sweden)

alt2Porzucił hokej i oddał się pasji projektowania ubrań. Od niedawna występuje w Szwedzkiej edycji “Top Model”, w której dobiera modelom odpowiednie gacie, a także ma swój własny blog modowy “bielizna w defensywie”, na którym wytyka znanym celebrytom zbyt rzadkie afiszowanie się z majtkami na wierzchu.

OEL ma również swoją linię perfum “Spocony Viking”, a także jest twarzą kampanii  społecznej “najlepszą obroną jest atak”,w której zachęca mężczyzn do postawienia się kobietom nawet wtedy, gdy grożą one wizytą swojej mamusi.

 

 

Znany YouTuber Jaromir Jagr (naprawdę napastnik Florida Panthers)
alt8Jako 43-letni posiadacz niezwykłej jak na dzisiejsze czasy fryzury, Jagr stworzył swój kanał w serwisie YouTube, na którym radzi kobietom, jak zrobić sobie taką samą trwałą w dobrym guście i według najnowszych trendów.

“Jaro” zdradza Paniom, jak dbać o włosy, by pozostawały zawsze idealnie kręcone, oraz jak zachować fryzurę w idealnym stanie nawet z rana, gdy zdjęcie z nami robi sobie nastolatka, która próbuje wciągnąć nas w sex-aferę. Jaro liczy na subskrypcje!

Mówca motywacyjny John Tortorella (naprawdę krzykliwy trener Columbus Blue Jackets)

Na jego spotkania przychodzą tłumy, a bilety rozchodzą się jak karp w Biedronce 23 grudnia. Każdy ma ochotę dowiedzieć się, co spieprzył z ust autorytetu, jakim jest Torts.

Spotkania obejmują przemówienie mistrza, który wyjaśni “Dlaczego ku#$@ jesteście tak beznadziejni”, wytknie nadwagę wybranym uczestnikom spotkania, a na koniec wręczy pamiątkowe dyplomy z jego podobizną i podpisem “Nie grasz jutro”.

Aleksander Owieczkin – prowadzący programu “Bezdomne rewolucje” (naprawdę napastnik Washington Capitals)

alt5Wykorzystując swój wdzięk i naturalne predyspozycje w wyglądzie, Owieczkin jeździ po całych Stanach, pomagając bezdomnym wyglądać jak rasowi bezdomni. Dzięki temu obroty kloszardów z żebrania rosną, a ich bliscy nie muszą się już wstydzić słysząc za plecami, że ich krewny nie wygląda jak rasowy menel.

Owieczkin doradza, jak długo nie myć włosów, pomaga wybić przedni ząb, oraz mówić niewyraźnie i z beznadziejnym akcentem, aby wywołać uczucie litości, a tym samym zebrać trochę pieniędzy do puszki. W każdą środę o 22:00.