Monolog redaktora Adriana zaskakuje mnie już na samym początku. Potem pada pytanie i czuje się głupio, bo nic nie pamiętam z października 2014 (Nie mogłem być cały miesiąc pijany? Mogłem?). Świnka, to były czasy! Wracamy do luźniejszych tematów i pada suchar na temat pana Stonogi, wyobrażamy sobie też pana Liroya jako marszałka Sejmu. Potem ruszamy w świat NHL!

Plik do ściągnięcia : http://www92.zippyshare.com/v/EcjN1D0f/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.

Do dziennika trafiają nasze oceny, a wystawiamy je rosyjskim bramkarzom, rotacji składu Philadelphia Flyers, drugiej formacji Minnesota Wild, kontuzji Connora McDavida i jego październikowej grze, Dallas Stars i jej liderom Jamie Bennowi i Tylerowi Seguinowi, końcu sprawy Patricka Kane’a,

A to wykres na podstawie którego Adrian tyle się nagadał 🙂

lYrmvUj7