Poszanowanie miej dla tradycji i wartości historycznych! Nakazuje w pierwszych słowach podcastu Adrian. Niestety mimo całkiem niezłej smykałki do nauk humanistycznych ja z tradycjonalizmem dużo wspólnego nie ma, chociaż w poruszonym przez nas na rozgrzęwkę temacie zmian w NHL mających przynieść większą liczbę bramek prezentuje się jak etyczny skansen.

Plik do ściągnięcia : http://www1.zippyshare.com/v/6VCWUwZ1/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.

Po 10 dniowej przerwie mamy dużo tematów, pojawiają się nawet plotki transferowe – temat rzeka każdej sportowej audycji. Staramy się aby to nie zdominowało naszej rozmowy bo mamy w pamięci że należy wspomnieć o ważnych słowach Jewgienija Małkina, o formie Jewgienija Kuzniecowa, o paryskich zamachach i ich piętnie odciśniętym na NHL i wielu innych sprawach.

Wracamy za trzy dni, obiecujemy!