Hej ho hej ho, do szkoły by się szło! Bo to 1 września przecież, a to oznacza wspomnienia – w moim przypadku już dosyć odległe w przypadku Adriana też nieco mniej ale już przygasające. 1 września oznacza też kilka innych ważnych rocznic tudzież dat w kalendarzu historycznym – nas interesuje głównie jedno – 36 dni do rozpoczęcia sezonu NHL.

Wersja do ściągnięcia: http://www21.zippyshare.com/v/ri6m752G/file.html

Przeczesujemy niezbadane do tej pory przestrzenie naszego rankingu. Pozycje 40-30 przynoszą kilka niespodzianek, dominacja Stanów Zjednoczonych jest w tym odcinku niepodważalna. Ktoś powie CO ON TAM ROBI, ktoś powie CZEMU TAK NISKO i każdy będzie miał rację. Jest o hot dogach, jest o polskim człowieku w NHL, jest też o tym dlaczego boje się aby NHL nie stała się ligą “mikrusów”.

Na koniec warto powiedzieć że tworzymy listę pięciu zespołów które naszym zdaniem mogłyby być nowym domem Patricka Kane – o ile nie stanie się nim więzienie stanowe w stanie Nowy Jork.

Aha jeszcze jedno, Sławomir Peszko = polski Patrick Kane

Wracamy niebawem!

2 KOMENTARZE

  1. Panie Adrianie czy może cos pan zrobić ze swoim mikrofonem. Pana Michała słychać swietnie a pana wypowiedzi muszę się domyślać. A po za tym audycja jest super.
    Ps.
    Proszę pierwsza 30-ke omówić tak dokładnie jak pierwsza 20. Byłoby nie fair słabszym zawodnikom poświecić więcej czasu a gwiazdom mniej.

     
    • Adrian niedawno nabył nowy mikrofon który powinien gwarantować jakość, podczas rozmowy nie słysze większych problemów po czym na nagraniu rzeczywiście jest słabiej… Panie Norbercie spróbujemy to skorygować podczas “składania” podcastu, podgłośnie kanał z głosem Adriana i może to sprawi że będzie lepszy efekt. Dziękujemy za miłe słowa i postaramy się dokończyć ranking “porządnie”!