Przez te upały początkowy entuzjazm z nowego odcinka jest minimalny. Mija jednak mała chwila i już łapiemy dobry humor – przy cytatach z inspekcji pracy i wyobrażeniach niektórych urzędników na temat tego jak to u nas w Polsce „ma być”. Rozgrzewkę uznajemy za zakończoną mniej więcej w momencie, gdy przyznaje się że przez jakiś czas pracowałem na Poczcie Polskiej SA.

Wjeżdżamy w amerykański hokej i smucimy się, że znów więcej będziemy mówić o sali rozpraw i policyjnych dochodzeniach niż o samej grze. Patrick Kane nie żartował z tym, że będzie tego lata trzeba na niego uważać. Jedna kobieta nie udawała i teraz oboje spierają się o to jak to do końca wyglądało.

Wersja do ściągnięcia: http://www40.zippyshare.com/v/6tn0fo55/file.html

W Nowym Jorku stawiają na kokainistów, Ryan Malone już przepadł ale może będzie inaczej z Jarettem Stollem.Otwarcie przyznaje się do trzymania kciuków za Mike Richardsa i NHLPA w krucjacie przeciwko krwiożerczym klubom. Adrian jest bardziej stonowany, ale ktoś przecież musi utrzymywać fason. Mike’u Richardsie nie daj się!

W końcu stało się! Przedstawiamy początek naszego rankingu. Właściwie to nie dochodzimy nawet do słynnego TOP50, ale zaczynamy opowiadać o nazwiskach które pominęliśmy, ale o których myśleliśmy jako o poważnych kandydatach. Otwieramy puszkę pandory i zapraszamy do dysputy!