Trochę „made in China” ten epizod, ale nie bądźmy rasistami. Adrian podchodzi mnie już na samym początku niewinnym pytaniem, którego sens zrozumiałem dopiero po długim wywodzie rodem z poradnika dla turystów. Zimowa olimpiada na chińskiej równinie? Czemu nie „bring it on” a Zakopane niech płacze!

Później skupiamy się już na pokaźnej liczbie kontraktów, które ściągnęły nam już nie tylko niezastrzeżonych wolnych agentów 2015, ale przede wszystkim zastrzeżonych a także rocznik 2016. Oceniamy każdy z dużych deali ostatnich dni a najdłużej zatrzymujemy się przy nazwiskach Stepana, Voracka i Larssona.

Wersja do ściągnięcia: http://www3.zippyshare.com/v/8SvlvX9T/file.html

Dyskutujemy o tym czy Alex Galchenyuk może być core-playerem dla Montreal Canadiens i ich uwielbieniu dla wymierających umów pomostowych. Wystawiamy bilet na drogę Braydonowi Schennowi – w licytacji na to kto zagra za mniej wygrał Sean Couturier.

Oddzielny rozdział poświęcamy wymianie na linii Penguins – Canucks, ale mamy zupełnie różne spojrzenie i zdanie. Jest lubiane i oczekiwane przez was VS czyli KONTRA, chociaż na zakończenie oboje ubolewamy i szukamy drogi dla ekipy z Vancouver.

PS. Przepraszam za lekkie szumy, korzystałem z mikrofon „słuchawkowego” dzisiaj i stąd w paru miejscach może się wydawać że siorbie nosem czy coś w ten deseń – jednorazowy wypadek przy pracy 🙂