Dziesięć dni przerwy to sporo, ale wracamy przedstawiając wam prawdziwego Diabła, który zamieszka w Toronto. Lou Lamoriello to nietuzinkowa postać, to właściwie przez niego nieco przyśpieszamy nagranie tego odcinka i skracamy swoje urlopy. Największa niespodzianka tego offseason rodząca wiele pytań.

Na rozgrzewce trochę o Kosmicznym Meczu trochę o Hulku Hoganie, trochę o rasizmie i politycznej poprawności. Pojawia się nawet Wojtek Szczęsny ale zapala tylko papierosa i odchodzi na nogach do Rzymu.

Wersja do ściągnięcia: http://www67.zippyshare.com/v/RAuL5imM/file.html

Sasza nie znalazł zrozumienia w Carolina Hurricanes, ale będący w potrzebie Montreal Canadiens nie mogli sobie odmówić takiego wzmocnienia. Milion dolarów dla Saszy, być może 20 bramek dla Habs. Ryzyko warte gry. Niemal zerowe ryzyko podjęli Capitals w sprawie Holtby’ego, za to kompletnie nie potrafimy powiedzieć jak będzie z Michaelem Del Zotto i Philadelphia Flyers. O tym zawodniku wiadomo tylko tyle, że zagra w sequelu hokejowego filmu Goon (będzie tez Tyler Seguin hurraa!).

Powiększamy ligę o dwa zespoły, badamy scenariusze, wymyślamy historie. Niech żyją wakacje! Może już od 17/18 zobaczymy Dywizję Kanadyjską, albo kalendarz złożony z 62 meczów każdego zespołu? Science-Fiction dostępne tylko u nas. Mówimy nie przenosinom New Jersey Devils!