BUM zaczynamy od petard i fajerwerków. Dlaczego? Bo 4 lipca, czyli czas gdy w Stanach Zjednoczonych palce latają w powietrzu równie często co ptaki. Nie jest też tak, że kończy się kryminalny epizod w naszej audycjy (chociaż tym razem wejściówkę z CSI odpuściłem). Ryan O’Reilly tak świętował nowy kontrakt że wjechał w budynek kawiarni. Szlachta się bawi.

Wracamy do nowego kontraktu Władimira Tarasienki, opowiadamy o tym jak było na jego ślubie (chcielibyśmy). Dogadujemy też przy umowach Nyquista i Oduyi. Co do tego drugiego to mamy w końcu pełny obraz wymiany pomiędzy Chicago Blackhawks i Dallas Stars. Teraz możemy ją z czystym sumieniem podsumować.

Wersja do ściągnięcia: http://www13.zippyshare.com/v/acPhMZhP/file.html

Klękamy nad problemami Montreal Canadiens, kto niby tam będzie strzelał bramki jeśli nie zrobi tego Max67? O ryzykownej grze jaką New York Rangers prowadzą z Derekiem Stepanem oraz kolejna świeżynka info live czyli przedłużenie Ryana Keslera w Anaheim Ducks – dużo tego.

A na koniec niespodzianka – zapowiadamy ranking TOP50, który od przyszłego tygodnia w naszym podcaście 🙂 Będzie SIĘ DZIAO

Wersja Youtube: