Wejściowa muzyczka to nie pomyłka, intro do CSI MIAMI w sam raz pasuje do tego odcinka – CRIMINAL EDITION (znane też pod tytułem “Wiaczesław Wojnow i przyjaciele). Początek jest niewinny, Adrian opowiada o Wimbledonie jest trochę o hokeju. Przemoc rozpoczyna się w miejscu gdy informuje o pobiciu w wykonaniu Andrieja Nazarowa obecnego trenera SKA Sankt Petersburg.

Jest i wakacyjnie (JAMAJKA) i humorystycznie (wymiany w KHL za skrzynkę wódki). Trochę golizny w wykonaniu Tylera Seguina, mówimy o podejrzeniu molestowania żółtej kaczuszki. Eichelomania i McDavidomania już się zaczęła, 7 tysięcy widzów oglądało trening na którym “Hokejowy Jezus” strzelił pięć bramek. To tylko trening… ale komu ja to piszę. Sam oglądałem jego szeroką relację…

Wersja do ściągnięcia: http://www19.zippyshare.com/v/TDeJRWbC/file.html

Dochodzimy do głównej atrakcji, czyli kryminalnych zagadek NHL. Najwięcej poświęcamy bijącemu żonę Wiaczesławowi Wojnowowi. Nie jesteśmy zadowoleni z postawy Los Angeles Kings. Te smutne tematy na chwilę przerywa BREAKING NEWS od Adriana – Tarasienko podpisuje nową umowę, pierwsze wrażenie – TANIO.

Kończymy znów na rynku wolnych agentów. Tym razem patrzymy pod kątem – kto został i gdzie by go tu wepchać. Jest kilku dobrych obrońców, ale kto właściwie potrzebuje jeszcze defensora i ma na niego pieniądze? Wywołujemy do tablicy Dallas Stars.

Nie martwcie się nie zostawimy was na wakacje. Chętnie odpowiemy na wasze pytania i posłuchamy propozycję – piszcie na twitterze @KowalAdrian , @LodPotLzy lub na e-mail adrianvsmichal@gmail.com. W planach subiektywny ranking top50 hokeistów NHL oraz przegląd wszystkich drużyn! Ale to za jakieś 7-10 dni!

Także na YT: