Adrian ma nowy mikrofon i to od razu słychać. Ja walczyłem z alergią i pierwotnie przegrałem, ale dzień później jestem cały i zdrowy. Jest związek z moim joggingiem, – podczas niegroźnej przebieżki nabawiam się kichania i siorbania nosem na dwa dni. Wiem że wiele osób chciało „zasmarkany” odcinek podcastu, ale nie tym razem moi drodzy!

Martwimy się że będzie masakra, nie ma żadnych szans żebyśmy omówili te prawie 50 aktywności kontraktowych. Zaczynamy jednak jak systematyka nakazuje od najważniejszych rzeczy czyli wymian. Omawiamy trade’y Phila Kessela do Penguins, Brandona Saada do Blue Jackets i T.J. Oshie do Capitals.

Wersja do ściągnięcia: http://www88.zippyshare.com/v/hgorWWAb/file.html

Przechodzimy do kontraktów gdzie obieramy sobie skalę pieniężną. Okłamuje swojego rozmówce (nieumyślnie), w trakcie rozmowy wychodzi na to że największy bank rozbił Mike Green – o nim nic dobrego nie mówię. Ścieramy się nieco w kwestii oceny Detroit Red Wings, bo dla odmiany o nich pada z moich ust dobre słowo.

Przypatrujemy się temu co zostało na rynku, nazywamy Aleksandra Siomina leniem (wcześniej te same zarzuty bagatelizujemy przy okazji Kessela). Żałujemy że czas leci tak szybko, ciekawe czy słucha się wam tak samo dobrze jak nam rozmawia. Umawiamy się na następny odcinek już za kilka dni UWAGA edycja specjalna NHL CRIMINAL EDITION (znane też pod tytułem „Wiaczesław Wojnow i przyjaciele) + reszta kontraktów i zakończenie kariery Martina St. Louisa.

Teraz także na YOUTUBE:

http://youtu.be/D6RVYT1iwe8