Za odgłosy gniecionych butelek i przełykanych płynów z góry przepraszamy – niektórzy z nas starają się wymodelować zaniedbaną sylwetkę. Doceńcie to! Adrian mówi, że inwestuje w sprzęt. Szukamy sponsora i znów bawimy się w biuro turystyczne – tego lata omijajcie Tunezję i Grecję. W jednym kraju można stracić życie, a w drugim pieniądze.

Za to w Las Vegas pieniędzy w bród. Na pewno mają już odłożone na boczku te 500 milionów dla NHL za wprowadzenie nowej drużyny do rozgrywek. Inni chętni dopiero zbierają taką kasę, a Gary Bettman zaciera ręce. Na rozdaniu nagród zachwyciły nas skarpety Jiriego Hudlera. Oprócz tego całkowicie przewidywalna nuda i banał.

Wersja do ściągnięcia: http://www14.zippyshare.com/v/QjrZbms1/file.html

Smaku narobił nam nowy terminarz. Jak co roku będą debiuty, powroty, świętowanie sukcesu i nadzieja na nowy udany start. Niczym w „Matki, Żony i Kochanki”. Podobne są historie wymian, które często gęsto towarzyszyły nam przy okazji draftu. Nie pomijamy chyba żadnej, przy wielu wdajemy się w dyspute i wystawiamy oceny. Kto wygrał kto przegrał.

Wskazujemy też potencjalne „steale” i „busty” w selekcji draftowej. Śmiejemy się z tweetu Taylora Halla oraz krępującej sytuacji z brakiem uścisku wyciągniętej dłoni Bettmana. Podsumowanie gorącego okresu dla niektórych jest słodkie jak miód (Buffalo Sabres, Calgary Flames), a dla niektórych gorzkie jak cytryny (Boston Bruins). W najlepszej lidze świata być może zagrają Chińczyk i Holender – o tym wszystkim także rozmawiamy.

Teraz także na YOUTUBE: