Niech żyje pierwszy maja! A żeby nie zaszufladkować nas w jakąś ideologię tudzież światopogląd broń boże politykę należy napisać niech żyje także drugi i trzeci maja oraz każde święto dzięki któremu mamy więcej czasu na oglądanie meczów!

Zaczynamy od tego, że dobrze jest nam z pierwszymi większymi promykami słońca. Grill, parówki, nawet piwo – od tego zaczynamy ten odcinek. Podobno polski naród ceni sobie długi weekend majowy. To także miesiąc wypełniony hokejem, rozmawiamy tuż po jednym z meczów MŚ Elity i wspominamy o nim w kilku zdaniach. Zaobserwowałem że Marian Gaborik gra dla reprezentacji z dużą werwą, te trzy tygodnie odpoczynku od hokeja dały mu dużego kopa.

Zastanawiamy się gdzie leżą granice hokeja, skoro Puchar Świata ma grać w sierpniu, a sezon kończy nam się w połowie czerwca. Czy przerwa nie jest za krótka dla hokeistów? Czy nie jest za krótka dla nas, fanatyków hokeja, którzy jednak także potrzebują czasami chwilę odsapnąć żeby na powrót docenić każdą zarwaną noc i emocje jakie daje nam ten najlepszy hokej.

A może by tak zimowe igrzyska olimpijskie w lipcu?

Próbujemy podsumować w pewnych ramach zakończoną pierwszą rundę, szukamy MVP i rozczarowania. Nie możemy jednak ustrzec się od najnowszych wydarzeń i też całkiem szeroko omawiamy mecze numer jeden w drugiej rundzie. Wybiegamy w przyszłość i pytamy: czy Anaheim Ducks stać na kolejny sweep? Czy znów będziemy przepraszać Calgary Flames i wyjdziemy na noobów? Adrian pociesza – ze wszystkich bracketów świata nie ma już żadnego poprawnego UFF!

https://www.youtube.com/watch?v=gVXwKGMN6Cc

Na deser workout w wykonaniu Jaromira Jagra, o którym także rozmawiamy. Wow co za człowiek, co za profesjonalista. Letnie treningi polecamy każdemu, nocne siedzenie na GameCenter sprzyja nabieraniu tłuszczyku, wykorzystujcie więc nadchodzące wakacyjne miesiące!

Wersja do ściągnięcia: http://www1.zippyshare.com/v/UEbK9sgM/file.html