Umarł król niech żyje król! Nowy król Polski niech rządzi mądrze i sprawiedliwie. U nas zmieniło się póki co niewiele, audycja opóźniła się przez polski tradycyjny obiad.  U niektórych jest bardziej kolorowo, znany polski były bokser (nie jestem do końca pewien czy polski) zarobił np. inwestując w walutę (albo tylko się chwali?).

Szukamy tego co się powtarza w meczach z serii TB Lightning – NY Rangers i nie jest to zadanie łatwe. Spójna wydaje się słaba postawa Marca Staala i to jemu poświęcam mnóstwo uwagi. Staramy się też chwalić i tutaj defensorzy Błyskawic toną w naszych komplementach.

Proponujemy nową tradycje graczom Tampy, skoro tak dobrze idzie Benowi Bishopowi z bolącymi genitaliami to może czas zrobić z tego rytuał? Nie wiemy co na to Pani Bishop ale dla dobra Pucharu Stanleya chyba warto! A może uda się i bez tego? W końcu słabych punktów tej drużynie mało, a jak już są trener Cooper świetnie je maskuje (porównujemy jego ruchy do A. Vigneaulta).

Jest trochę o robotyce w nawiązaniu do Duncana Keitha, jest trochę o upadku w nawiązaniu do Kimmo Timonena. Ksywa „Młot” zobowiązuje, podobnie jak  „Captain Serious” który w końcu pojawił się w tej serii. Znów wychodzi na to, że trenerzy NHL słuchają Adrian vs Michał to trochę straszna myśl.

Aha,  jeśli to my mielibyśmy decydować o nowym królu Polski to prawdopodobnie padło by na Steve’a Yzermana. Brawo!

Wersja do ściągnięcia: http://www13.zippyshare.com/v/vrjvoVQc/file.html