Tematy rozgrzewkowe okazują się znakomitą receptą na moją dopiero co przebudzoną głowę. Jaźń i bystrość umysłu wracają bardzo szybko przy trzech tematach – debaty prezydenckiej, dyskusji na temat fałszywych tweet’ów i etosu dziennikarskiego (program Tomasza Lisa) oraz wybrykom przy okazji piłkarskiego meczu Legia – Jagiellonia (Adrian wie o piłce więcej niż myślałem!).

Potem lecimy za ocean, gdzie sprawy nieco się zmieniły. Rangers wygrywali 1-0, a przegrywaja 1-2. Alain Vigneault pyta nas o radę, ale nie potrafimy mu pomóc. Jak powstrzymać „Trojaczki”? Czemu akurat my mielibyśmy wiedzieć jaka jest recepta na zastopowanie Błyskawic, skoro nie wiedzieli tego fachowcy z Detroit, Montrealu i teraz Nowego Jorku. Wstyd nam i żal trochę, że być może nie da się tego zrobić.

Andres Shaw strzela z główki, a Corey Perry wygrywa pojedynki szybkościowe nawet mimo że musi po drodze wymieniać kij w boksie. Czyli rozmawiamy też o serii Ducks vs Blackhawks. Żarty żarciki z Kimmo Timonena, ale po meczu trwającym 117 minut nie jednemu nogi lub oczy odmawiały posłuszeństwa. Kaczory są z meczu na mecz lepsze, trafiły z transferami i w Wietrznym Mieście pojawił się pierwszy wykrzyknik w tych play-off.

Co najmniej kilka wykrzykników stawiamy pod historią nowego klubu i kontraktu Mike’a Babcocka. Staramy się opowiedzieć tę historię z odpowiednią dla niej dramaturgią oraz serwujemy szereg zdarzeń jakie wywołała lub jeszcze wywoła decyzja kanadyjskiego coacha.

Wersja do ściągnięcia: http://www21.zippyshare.com/v/wLhObBpX/file.html