W dzisiejszych rozmowach o NHL rozmawiamy dużo nie o NHL. Ale spokojnie, nadal głównie o hokeju, tyle tylko że tym międzynarodowym. Podsumowanie zakończonych mistrzostw świata wydaje nam się zasadne, a żeby się jeszcze bardziej usprawiedliwić robimy je głownie pod kątem tego co z tych MŚ może się przenieść na lodowiska amerykańskie już w najbliższej przyszłości.

Na początku pojawia się tez wątek debaty. Za kim jesteś Komor czy Duda? Przypomina to pewne miejske zaczepki panów w dresach i szalikach klubowych. Liczby jednak nie kłamią, w niedzielny wieczór ponad 100 razy więcej Polaków oglądało słowne potyczki PiS i PO, nie zaś sport w jakiejkolwiek postaci. Hokej się jednak obronił, jak na możliwości które miał.

Nie narzekamy na poziom meczów, chociaż takie opinie pojawiały się w sieci my emocje przeżyliśmy. Dochodzimy do wniosku że Jon Cooper słucha naszego podcastu i tłumaczy się nam ze swoich decyzji. Z pewnością samego siebie słucha Bruce Boudreau i póki co wychodzi mu to na dobre. Aż miło widzieć jak BB trafia swoimi decyzjami i jest mniej czerwony niż zwykle.

Mecz numer jeden Ducks vs Blackhawks widzimy z Adrianem jak przystało na naszą nazwę KONTRA w dwóch innych zwierciadłach, ale to dobrze. Freddie is Ready.

Wersja do ściągnięcia: http://www25.zippyshare.com/v/hjcRNcZs/file.html